dnes je 13.12.2019 a svátek má Lucie

VIDEO

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Slovenská návrhářka Jenny Jeshko miluje výšivky a smysl pro detail

Láska ke kvalitně zpracované módě i hlubší význam dopadu módního průmyslu na naši planetu jsou pohonem pro krásnou a ohleduplnou módní značku slovenské návrhářky Jenny Jeshko. I nás její móda a myšlenky moc baví, proto vám přinášíme aktuální rozhovor s talentovanou designerkou, která působí na Slovensku i v Praze.

 

 

Celý článek

Podzimní kolekce Giorgio Armani pro muže ve videu!

Ne často zůstávají z přehlídek záznamy. Giorgio Armani to tentokrát umožnil a tak si jeho pánskou podzimní kolekci 2018 můžete prohlédnout na videu.

Celý článek

Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce

Soucit, lásku, smutek i nadšení ve vás vyvolá neoficiální spot pro značku Adidas, který vytvořil 26letý režisér Eugen Merher.

Celý článek

Christian Dior přeje stylově krásný nový rok ve svém videu

PF 2017 se povedlo společnosti Dior vykouzlit tedy pořádně stylově a elegantně. Čekali bychom to ostatně jinak?!

Celý článek

Znáte největší módní objevy a novinky uplynulých sto let?

Silonky, jehlový podpatek, minisukně a nakonec 3D technologie tisku použitá k výrobě oblečení. Tak nějak se posouvají hranice módních vynálezů za posledních 100 let. 

Celý článek

To potřebujete vidět: neuvěřitelných 100 let plavek nakreslených pomocí barev

Po videech, v nichž jsme vám představovali 100 let módy v různých podobách, je tu něco podobného, a přesto ještě lepšího! Sto let plavek formou barevného kreslení na tělo... 

Celý článek

To potřebujete vidět: Jak šlo 100 let v trendech mezi kabelkami?

100 let je dlouhá doba. Aktuální video mapuje kabelky včetně jejich obsahů už od začátku dvacátého století a nabízí vám tak exkluzivní pohled na to, co nosily v kabelkách vaše babičky i prababičky. 

Celý článek

TO POTŘEBUJETE VIDĚT: Jak vypadá šatník Mirandy Kerr?

Slavná, úspěšná a krásná. Zajímavý je samozřejmě také její šatník. Miranda Kerr pozvala do své šatny britský Vogue, jehož kamerou se s námi podělila o své milované kousky. 

Celý článek

To potřebujete vidět: 100 let zásnubních prstýnků

Po  dámské a pánské módě, žen ve filmu a dalších videech, která mapují posledních sto let ve světě módy, přinášíme díl 100 let zásnubních prstýnků. 

Celý článek