dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

VÍNO

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Pivo pro vašeho psa... ne pro vás!

Teď už se se svým čtyřnohým miláčkem nemusíte dělit o čerstvě vychlazené pivo! Kupte mu vlastní - pivo pro psy. A kocourovi třeba víno...

Celý článek

Víno jako lék

S přibývajícím věkem nám lékaři a okolí doporučují různé doplňky stravy ve formě tabletek, které mohou mnohdy provázet i vedlejší účinky. Kdo by si tedy nedal místo tabletky raději doušek lahodného vína? 

Celý článek

Nejoblíbenější vánoční dárky s vinným aroma

Věděli jste, že mezi nejčastější a nejoblíbenější vánoční dárky patří právě víno, vinné sety a nejrůznější doplňky? My ano a proto vám přinášíme malou inspiraci!

Celý článek

Nevynechejte Vánoční pop-up shop s Tony & Gay a šperky Le Petit Délice

Toni & Gay a Le Petit Délice vás zvou na vánoční pop-up shop, kde na vás budou čekat vánoční vouchery, kosmetické balíčky, veselé ponožky a hlavně speciální vánoční ceny!

Celý článek

Vychutnejte si jarní večer se sklenkou dobrého vína

Speciálně pro vás je ve vinotékách Marks & Spencer připravena široká nabídka výběrových vín pro každou příležitost. Vychutnejte si například to nejlepší z Itálie, jako je Pinot Grigio

Celý článek

Víno z Kobylí má e-shop a nové webové stránky

Vinařství Víno z Kobylí, jehož vinice se nacházejí ve Velkopavlovické podoblasti jihovýchodní části Moravy, v těchto dnech spouští zcela nové webové stránky a e-shop. Svým zákazníkům nabízí možnost objednat více než 40 druhů vín z pohodlí svého domova.

Celý článek

Vyzkoušejte zaručená afrodisiaka nejen na Valentýna

Někomu stačí na navození pořádné vášně černé krajkové prádlo

Celý článek

Jak zdravě bychom měli jíst

„Ty jíš hrozně nezdravě, to jsou samé cukry a tuky. Nediv se pak jak vypadáš, vždyť takhle nebudeš nikdy štíhlá jako proutek.“ Takové „hysterické“ scény možná také slýcháte. Nemůžeme se na našeho „ zdravokárce“ zlobit, protože má pravdu.

Celý článek