dnes je 06.12.2019 a svátek má Mikuláš

VINTAGE

Tommy Hilfiger nabídne své top kousky z devadesátých let

Historie se opakuje. Alespoň co se týče spolupráce značky Tommy Hilfiger s vintage obchůdkem Procell. Připravte se na to nejlepší z devadesátých let Tommy Hilfigera.

Celý článek

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Začněte nosit vintage oblečení! Poradíme jak

Není nic hezčího, než když se vrhnete do tvořivosti a sebevyjádření vlastního ducha, tedy mluvíme-li o módním směru. Vintage sice nabízí jen tenkou hranici mezi realitou a teatrálností, dá se však lehce vybalancovat a pak budete vypadat fantasticky.

 

Celý článek

OBRAZEM: Retro a vintage

Retro se nosí. A vintage taky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Neříkejte, že to nevíte... 

Celý článek

Kolekce hodinek Tory Burch inspirováno vintage stylem

Představujeme nejnovější kampaň na hodinky Tory Burch. Tentokrát se s modely značky nadýchneme vintage stylu. 

Celý článek

Zářijový Prague Vintage Fair vás oblékne z lásky

"Oblékněte se z lásky!" či "Dress for Love!", tak zní heslo festivalu vintage a udržitelné módy Prague Vintage Fair, který se koná 26.–27. 9. na Novoměstské radnici v Praze. V pořadí již třetí ročník přinese hned několik módních senzací.

Celý článek

Velký módní bazar podpoří seniory z Domova Sue Ryder

Nezisková organizace Domov Sue Ryder pořádá velký módní bazar pro podporu seniorů. Přijďte si pro modely známých českých návrhářek a podpořte potřebné i vy.

Celý článek

CFDA Awards: Módní ikona roku šokovala kontroverzním modelem

Dne 2. 6. proběhl v newyorském Lincoln Center další ročník CFDA Awards. Stejně jako v minulých letech přišli i tentokrát známí módní designéři v doprovodu svých slavných múz a věrných zákaznic. 

Celý článek

Vintage v moderním pojetí podle Moniky Drápalové

V rámci prvního ročníku výstavy Prague Vintage Fair, která proběhla 23.–24. 5. v pražské Novoměstské radnici, představila svoji kolekci vytvořenou speciálně pro tuto událost také módní návrhářka a vítězka ceny Czech Grand Design 2013 Monika Drápalová

Celý článek