dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

VINTAGE STYL

Proč všichni milujeme retro plus sized šaty

Zdá se vám slovní spojení "návrat retra" jako otřepané sezónní klišé. Tak pozor! Toto retro nikdy nezmizelo a bude tu napořád. Řeč je o plus sized šatech v designu retra. Doba prostě přeje křivkám.

Celý článek

Vintage design a móda aneb staré časy jsou opět zde

Pod tímto stylem si můžete představit vše staré, historické nebo klasické. Původně se tímto slovem označovalo výběrové víno, později se tak začaly nazývat staré a kvalitní věci.

Celý článek

Tommy Hilfiger nabídne své top kousky z devadesátých let

Historie se opakuje. Alespoň co se týče spolupráce značky Tommy Hilfiger s vintage obchůdkem Procell. Připravte se na to nejlepší z devadesátých let Tommy Hilfigera.

Celý článek

Kate Moss oblékla vintage styl pro Guardian

Guardian přináší nový módní editoriál, v němž se ukázala už pětačtyřicetiletá modelka Kate Moss. 

Celý článek

Tipy, jak oživit interiér

Nebaví vás pořád sedět ve stejném obýváku a chtěli byste jej oživit? Máme pro vás pár tipů na dekorace v bytě, které vaše pokoje rozhodně oživí!

Celý článek

Boho nevěsty poslouchejte: Tohle jsou ty nejkrásnější šaty přesně pro vás!

Když přijde na řadu řeč o svatbě, první nad čím my dívky či ženy přemýšlíme, jsou svatební šaty. A právě na svatební šaty se dnes zaměříme. Boho šaty jsou totiž čím dál tím víc na vzestupu. 

Celý článek

Začněte nosit vintage oblečení! Poradíme jak

Není nic hezčího, než když se vrhnete do tvořivosti a sebevyjádření vlastního ducha, tedy mluvíme-li o módním směru. Vintage sice nabízí jen tenkou hranici mezi realitou a teatrálností, dá se však lehce vybalancovat a pak budete vypadat fantasticky.

 

Celý článek

Diáře, které patří do kabelky stylovým ženám na rok 2016

Jsou s námi neustále. A kolikrát se zdají být mnohem chytřejší než my sami. Diáře nám pomáhají na krkolomných cestách v těžkých dnech, přeplněných týdnech, nabitých měsících a některým i v celém životě...

Celý článek

Etno ruku v ruce s elegancí

Originalita, elegance a lidové umění, že to nejde dohromady? Ale jde! Kabelky GOSHICO jsou nádhernou ukázkou spojení etno stylu a elegance!

Celý článek

Užijte si červenec v pohodlí a stylu značky s.Oliver

Připravte se na letní relax s červencovými novinkami s.Oliver, které vám přináší ideální kousky vhodné na večerní párty ale i lenošení v přírodě. Objevte California styl.

Celý článek