dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

VODA

Všechny tváře vody Terezy Sabáčkové ohromily Žofín

Tereza Sabáčková uchvátila svou velkolepou únorovou přehlídkou. Pojmenovala ji "Všechny tváře vody" a na molo poslala spoustu známých českých žen.

Celý článek

Kendall Jenner zažila při focení pro Harper’s Bazaar jarní spršku

Ve fashion editorialu pro únorové vydání amerického Harper’s Bazaaru zapózoval kromě Kendall ještě někdo – element vody.

Celý článek

Fotografka Lucie Drlíková: Miluji být ve vodě, pocit pod hladinou, stav beztíže, ticho

Miluje vodu a pocit, který zažívá, když je pod vodní hladinou. A tak se voda stala také tím hlavním, co vídáme na jejích fotkách. Jednou by ráda vyfotila pod hladinou i módní kolekci. A tomu my tedy určitě fandíme!

Celý článek

Filtrační láhve Bobble

Filtrační láhve Bobble vám ušetří čas i peníze. Ptáte se jak?

Celý článek

Kolekce, která míří do budoucnosti - F-W 15-16 Carolina Herrera

Kolekce Podzim-Zima 2015-2016 nám přináší ujasněný pohled na módu. Návrhářka se inspirovala krásou vody a také budoucností - tohle je výsledek!

Celý článek

I na vodě můžete být originální a moderní

Léto, to pro mnohé z nás nejsou jen aquaparky, hotelové bazény a exotické dovolené. Je to také čas vyrazit na vodu a užít si pořádnou zábavu.

Celý článek

Máte tvrdou vodu? Věnujte své pokožce zvýšenou péči

Mnoho z nás trpí podrážděním a přecitlivěním pokožky. Může snad za to tvrdá voda? Nejčastější otázky o působení tvrdé vody na naši pokožku zodpovídá dermatoložka Monika Arenbergerová.

Celý článek

Revoluční Bubble uvádí novou sportovní lahev

Nová filtrační lahev na vodu z vodovodu Bobble Sport je stejně chytrá jako její předchůdkyně. Vlastně o něco chytřejší, díky novým prvkům se můžete osvěžit, kdekoliv budete potřebovat.

Celý článek

Nezbytné kosmetické a fitness návyky rozvíjejte co nejdříve

Jsou určité návyky, na které je dobré si přivyknout co nejdříve. Tedy rozhodně v případě, že chcete žít spokojený zdravý život.

Celý článek

EQUA myslí na vaše zdraví

Oslavte Světový den vody společně se značkou EQUA, která hledí na ochranu životního prostředí, lidského zdraví a hlavně vody, která je pro nás životně důležitá.

Celý článek