dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

ZÁBAVA

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek

Dupačky pro dospělé aneb buďte v pohodlí

Originalita a zábava. Netradiční oblečení, které nikdy neškrtí a je příjemné na dotek. Je vám stále zima a nevíte, jak se ještě obléci? Zkuste dupačky! Bláznivý kousek oblečení, do kterého se jen zapnete a víc nemusíte řešit.

Celý článek

Kreslení slunečními paprsky

Napadlo by vás kreslit pomocí síly slunečních paprsků? Italské tvůrce, kteří stojí za vznikem originálního produktu, rozhodně ano.

Celý článek

Nikol Moravcová líbala cizího mladíka

Kdo je ten mladík, se kterým se líbá Nikol Moravcová? Vše je dokonce natočené na videu!

Celý článek

Vans a Disney se spojili a vznikla nová rozverná kolekce!

Mládí v srdci: Vans a Disney vás vrátí zpátky v čase, prostřednictvím nové rozverné kolekce, kterou byste jinde pohledali.

Celý článek

Skribbies, dětské boty pro kreativní dítka

Mají vaše děti natolik kreativního ducha, že čmárají na vše, co je vám drahé? S dětskými boty Skribbies už nebudou, na ně totiž mohou kreslit znovu a znovu.

 

Celý článek

Finalistky MISS Prima křivky se odreagovaly na Svatební párty a Radek John opět oblékl svatební oděv

Součástí posledního soustředění finalistek MISS Prima křivka byla i párty. Na party se svatební tématikou na finalistky čekal ještě jeden úkol, a jak se k němu postavily?

 

Celý článek

Přivítejte první letní den zábavou a dyzajnem

První letní den, tedy 21. 6. byste rozhodně neměli propásnout skvělou prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů a designérů. A pozor chystá se i super módní překvapení!

Celý článek

Lucie Bílá otevírá Divadlo Ta Fantastika dětem

Zpěvačka Lucie Bílá se rozhodla otevřít své Divadlo Ta Fantastika dětem! Od 5. října zde můžete shlédnout představení nejlepších českých loutkových divadel.

Celý článek

Nejnovější trend v gastronomii konečně v Praze – RawFest!

Praha přivítá 24. 5. první ročník festivalu RawFest, festivalu živého jídla, zábavy, sportu a inspirace. Takováto akce tu ještě nebyla! Přijďte i vy oslavit skvělé raw jídlo a život vůbec!

Celý článek