dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

ZÁBAVNÁ TRIČKA

ZOOT nově vítá i dětskou kolekci - je originální a zábavná

Všichni styloví rodiče, kteří rádi oblékají originální trika od Zootu, do nich teď nově mohou obléknout i své děti. Dětská kolekce totiž právě dorazila online. 

Celý článek

Prehistorické Moschino Kids S/S 2015

Víme, co si připravil italský módní dům Moschino ve své dětské kolekci pro Jaro/Léto 2015! Ale nečekejte už Sponge Boba ani roztomilé medvídky z minulých kolekcí.

Celý článek

Zimní kolekce Primark kids probouzí pravou vánoční atmosféru

Primark kids představil zábavnou vánoční kampaň What A Christmas 2014 a současně novou zimní kolekci evokující svými hravými motivy tu pravou vánoční náladu.

Celý článek

Co všechno můžete říct tričkem?

Co si myslíte, co máte ráda, jakou máte náladu, jaká jste nebo co máte za lubem? Řekněte to trikem! Nejoriginálnějším způsobem, který pobaví nejen vás, ale každého, koho potkáte.

Celý článek

Desigual představil novou dětskou kolekci F/W 2014

Jaká móda je nejhravější? Móda značky Desigual, která i do skříní těch nejmenších přináší nové trendy v podobě nejnovější kolekce pro sezónu Podzim/Zima 2014.

Celý článek

I na vodě můžete být originální a moderní

Léto, to pro mnohé z nás nejsou jen aquaparky, hotelové bazény a exotické dovolené. Je to také čas vyrazit na vodu a užít si pořádnou zábavu.

Celý článek

Vybavte děti na letní zážitky stylovými kousky z nové kolekce M&S

S novou kolekcí Marks & Spencer  jaro/léto 2014 můžete oživit šatník svého dítěte kvalitními a stylovými kousky přesně podle vašich i jejich představ

Celý článek