dnes je 21.09.2020 a svátek má Matouš

ZAHRADA

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

V bývalém domě kouzelníka Houdini můžete strávit noc

Tohle kouzlo je skutečné. Noc strávená v domě legendárního kouzelníka Harryho Houdini nevyjde zrovna levně, zato bude určitě plná vzrušení.

Celý článek

Dodejte své zahradě barvy!

Tulipány a narcisy už rozkvetly. Oprašte zahradní nábytek, doplňte ho několika stylovkami a jde se na zahradu!

Celý článek

Vrchol hongkongské věže poskytuje střešní zahradu s širokým využitím

Podnikatel Adrian Cheng spolupracoval s holandským architektonickým studiem Concrete, aby vytvořil nový společenský prostor v Hongkongu ve věži Skypark, která splňuje potřeby svých mladých obyvatel.

Celý článek

V zahradě krásy s Mary Kay

Mary Kay přišlo na trh s kosmetikou s novou limitovanou edicí Into the Garden. Je v ní několik produktů, které zkrátka MUSÍTE MÍT.

Celý článek

Projekt komunitního skleníku pro pěstování ovoce a zeleniny nedaleko Paříže

Otázka konzumování vlastní zeleniny a ovoce začíná být více než palčivá. Zejména pak ve velkých městech. Nedaleko Paříže proto plánují velký skleník.

Celý článek

Jak si jednoduše vytvořit japonskou zahradu

Japonská zahrada je nenáročná na údržbu, můžete si ji vytvořit na velké ploše i malém dvorku, k relaxaci si však můžete vytvořit také malé zákoutí třeba na balkoně

Celý článek

„Tajemná zahrada“ Dolce&Gabbana vás opanuje kouzelnými barvami

Fenomenální změny, kterých je příroda schopná při prvních náznacích přicházejícího jara, jsou mnohdy nejlepším zdrojem inspirací pro mnoho módních společností, designérů i stylistů. Právě exploze barev, intenzivní a přitom zcela delikátní barvičky, které nám příroda na jaře odtajňuje, byla také inspirací pro novou kolekci líčení „Dolce & Gabbana Secret Garden 2011“.

Celý článek

I vojenská zelená může být luxusní!

Armáda by asi zkrachovala, pokud by měla vojáky oblékat do oblečení světových návrhářů

Celý článek