dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

ZDRAVÁ PLEŤ

5 novoročních předsevzetí pro vaši pleť

Každý rok si stanovujeme seznam různých předsevzetí, nebo alespoň slibů, které chceme následující rok dodržet. Těchto pět kroků prospěje vaší pleti, čímž zvýšíte kvalitu svého života.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Přírodní kosmetika – s respektem k vašemu tělu i životnímu prostředí

Že je kosmetika přírodní, ovšem neznamená, že se vše hodí na všechny typy pleti či vlasů. Je tedy dobré vědět, jaké složky jsou vhodnou volbou právě pro vás.

Celý článek

To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

Sluneční paprsky sílí a čas letních dovolených se blíží. S přicházejícím létem bychom ale měli myslet i na příslušnou ochranu naší pokožky před sluncem.

Celý článek

La Prairie ze světa ledových krystalů, kde krása odolává času

Naše pokožka denně bojuje s mnoha extrémy, kterým se snaží rychle přizpůsobit, ale naše nároky jsou mnohdy daleko vyšší.

Celý článek

Nezbytné kosmetické a fitness návyky rozvíjejte co nejdříve

Jsou určité návyky, na které je dobré si přivyknout co nejdříve. Tedy rozhodně v případě, že chcete žít spokojený zdravý život.

Celý článek

Triky pro zdravě vypadající pleť a správná péče na jaře

Díky jarním dnům sundáváme nejen teplé kabáty, ale většina z nás má touhu osvobodit i pleť. Hledáme lehké make-upy, které pleť nezatěžují, a snažíme se, aby vypadala zdravě, odpočatě a především upraveně. Prvním krokem je samozřejmě správná životospráva, ale velmi nám pomohou i správné produkty. Mluvíme o tvářenkách, rozjasňovačích a rtěnkách.

Celý článek