dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

ŽEHLIČKA

Skvělé produkty od značky Rowenta, které musíte mít

Sháníte žehličku na vlasy, která vám dokonale vyžehlí hřívu nebo vysoušeč vlasů, ze kterého vás nebudou bolet ruce? Nezapomínejte ani na svou pleť, máme pro vás recenzi na čistící kartáč nebo masážní přístroj. Tyhle produkty prostě musíte mít!

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Klíč ke správnému výběru žehličky

„Ach jo“, vzdychá kamarádka doma nad katalogem s domácími spotřebiči. Nechápavě se jí ptám, co se děje. Odpoví mi, že si potřebuje koupit novou žehličku, protože ta její vypověděla službu. Vzápětí dodá, že v dnešní džungli spotřebičů není jednoduché vybrat si dobrou, kvalitní žehličku a za rozumnou cenu.

Celý článek