dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

ŽENSKOST

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Lela Rose ve svém Pre-fall 2017 balancuje mezi róbami a konfekcí

Návrhářka se ve své kolekci snaží zohlednit aktuální požadavky zákaznic na snadné konfekční oblékání a zároveň filozofii značky, která jde tak trochu opačným směrem. 

Celý článek

Květiny a znovu Maroko - jaro u Kate Spade je ženské a romantické

Na Newyorském fashion weeku už jsme viděli kolekce Rachel Zoe, která byla inspirována marockou kulturou. Kate Spade do těchto končin zabrousila také. 

Celý článek

Philosophy di Lorenzo Serafini příjemně překvapuje

Její jméno možná nemáte v paměti neomylně zakódované. Není to Gucci ani Prada. Její modely ale vaše myšlenky ještě dlouho neopustí. Představujeme Philosophy di Lorenzo Serafini. 

Celý článek

Trochu bohémství, špetka retra a ženskost - Pre-fall Monique Lhuillier 2016

Ženská, sofistikovaná, barevná, bohémská a ve skutečnosti ještě mnohem víc. Tak se uvedla do módního světa kolekce od návrhářky Monique Lhuillier.

Celý článek

Rozverný ženský styl v kolekci Dokonalý host řetězce Mango

Smyslná ženská kolekce určená na společenské události právě zaplavila eshop i obchody Manga. Nese stručný ale výstižný název Dokonalý host.

Celý článek

Kolekce Pre-Fall 2015 přináší jiný pohled na značku Chloé

Jindy ryze ženská značka v Pre-Fall kolekci 2015 přichází v bohémském, venkovském i historickém duchu. Kolekci doprovázejí zajímavé kompozice fotek. 

Celý článek