dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

ZIMA

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Prosincovým Must Haves padla červená

Poslední měsíc roku 2017. Nejvyšší čas zastavit. Proto ta červená. Také jako symbol Vánoc, protože ty k prosinci neodmyslitelně patří! A my si je ani odmýšlet nechceme...

Celý článek

Pořiďte si na letošní zimu prošívaný kabát

Tlustý šusťákový kabát vám pomůže zůstat celou zimu v teple, a přitom může být dokonale elegantní! 

Celý článek

CHRAŇTE SVÉ RTY NA PODZIM I V ZIMĚ

S příchodem zimy vyžadují naše rty větší péči. Nezapomeňte také, že i v zimě svítí sluníčko, před kterým je třeba citlivou pokožku rtů chránit. 

Celý článek

Lednové MUST HAVES elegantně a s grácií

Leden jsme po všech těch flitrech, konfetách a třpytu ponořili do elegantní černé a projasnili vínovou. My tu kombinaci milujeme a věříme, že si získá i vás. 

Celý článek

Fashion MUST HAVES: zasněžený prosinec s červeným pozlátkem

Je to tady. Čas zamrzlých rán, horkých čajů, plyšových svetrů, vyzdobených výloh, spousty balíčků a oslav. Přišel prosinec. A taky zima. A Vánoce!

Celý článek

Agent Provocateur a jeho vánoční kampaň uprostřed hor

Americká značka spodního prádla se s vánoční kampaní předvedla. Modelku nafotila ve žhavých modelech na nasimulovaných vymrzlých horách. 

Celý článek

Tak se oblékají styloví muži napříč evropskými velkoměsty

Obdivujeme je všichni - muže, kteří se dokáží obléknout tak, že se nám na chviličku pozastaví dech. Pojďme se podívat na jejich zimní outifty. 

Celý článek

Jaké svatební šaty, svatební kytici a barvy volit pro zimní svatbu?

Šaty nevěsty, ženicha i všech přítomných laděné v zimním duchu mají úžasné osobité kouzlo. Rukavičky, kabáty, pánské klobouky a dámské kožíšky působí nesmírně elegantně.

Celý článek

Svatba v zimě jako z pohádky

Zima, mráz a sníh nezní jako ideální čas pro vysněnou svatbu, ale opak může být pravdou. Zimní svatba je až pohádkově romantická. A hlavně sebou přináší mnoho výhod!

Celý článek