dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

ZPĚVAČKA

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Celý článek

Mladá herečka a zpěvačka Nelly Řehořová získává velké ovace

Studentka, která je pracovně opravdu vytížená stíhá od herectví, přes zpěv až po modeling spoustu projektů. Kdo je Nelly Řehořová?

Celý článek

Taylor Swift vydala vlastní merch k novému albu Reputation

10. listopadu vyjde Taylor Swift už šesté studiové album, právě k této příležitosti vydává také vlastní merch s názvem alba - Reputation. 

Celý článek

Zpěvačka Cher v sobotu oslavila 71. narozeniny

Hudební ikona Cherilyn Sarkisian LaPierre, zkráceně Cher, oslavila v sobotu 20. května 2017 své 71. narozeniny.

Celý článek

RIHANNA na březnové obálce HARPER'S BAZAR

Popová superstar Rihanna (28) ovládne březnovou obálku časopisu Harper’s Bazar. O fotografie se postaral Mariano Vivanco, který si spolupráci se zpěvačkou nemohl vynachválit.

Celý článek

Ewa Farna má sice boky, ale i styl!

V posledních měsících se proslavila tím, že hlásá, jak je svá ve svém největším singlu od jejího návratu zpět na českou hudební scénu BOKY. Specifický je i její osobní styl.

Celý článek

První book nové MISS Prima křivky - Pavly Procházkové

Pavla Procházková, nositelka titulu MISS Prima křivka, nedávno nafotila svůj první book a od svého vítězství v soutěži krásy je takřka na roztrhání.

Celý článek

Zpěvačka Kristie fotila pro exkluzivní značku Sinéquanone

Včera odpoledne fotila půvabná a velice sympatická zpěvačka Kristie pro exkluzivní francouzskou značku Sinéquanone a Móda.cz u toho nesměla chybět.

Celý článek

Rihanna zaplnila stránky Harper´s Bazaar Arabia

Rihanna ovládla  Harper´s Bazaar Arabie. Pro měsíc červenec/srpen nafotila dech beroucí fotografie, vyjadřující skromnost ukrytou ve velkém stylu. Rihanna se tak převtělila do tajemné arabské ženy.

Celý článek