Takhle skvěle vypadá zima v pánské kolekci Reserved

Takhle skvěle vypadá zima v pánské kolekci Reserved

Urbanistický styl pro muže v podobě aktuální kolekce řetězce Reserved je bezchybný. Džínové košile, teplákovina, péřové bundy a pletené čepice. O tom letošní zima je. A nám se to tak líbí. 

Jeden z dobře cenově dostupných mezinárodních řetězců nás mile potěšil svou zimní pánskou kolekcí. Perfektně nafocený lookbook v ateliéru nechal plně vyniknout skvělým kombinacím veškeré nabídky oblečení a pánských doplňků. Reserved opět myslel na veškeré styly, které muži v dnešních dnech nosí. Od čisté elegance, přes sportovní prvky až po čistě městský styl, který převažuje. V ulicích. U stylových mužů. I v lookbooku Reserved. 


Reserved projevil své moderní myšlení ve svém pojetí elegantních outfitů - kožené bundy, saka a polobotky v kotníkové verzi doplnili stylisté světlými tepláky. Do divadla by takový outfit neprošel, do ulic města ale určitě. Když už nic víc, rozhodně zvedne laťku stylu mezi českými muži o několik stupňů. Zmínit se hodí i sportovní variance, které si řetězec připravil. Šusťákové bundy, mikiny s nápisy a džínovina se svým perfektním provedením tak vůbec nezůstávají pozadu.


reserved.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram