Taťána Kuchařová odhalila všechny fotografie podzimní kampaně pro boty CCC

Taťána Kuchařová odhalila všechny fotografie podzimní kampaně pro boty CCC

CCC si jako tvář kampaně pro kolekci podzim a zima 2012/13 vybrali Taťánu Kuchařovou. 

Taťána Kuchařová a síť obchodů sobuví a doplňky CCC odhalili všechny reklamní vizuály nafocené v Paříži, které od konce srpna budou moci zákazníci vidět vprodejnách CCC a na dalších místech. Jedná se celkem o 10 fotografií, které byly vytvořeny na různých místech Paříže. „Nejvíce jsem si užila focení naslavném Place de la Concord aTuilerijských zahradách. Hlavně proto, že jsem si zde intenzivně uvědomovala přítomnost francouzské historie,” říká úspěšná česká modelka a Miss World Taťána Kuchařová, která je tváří značky CCC pro aktuální kolekci podzim a zima.

Taťána Kuchařová také prozradila, jak strávila letní dovolenou: „Volno jsem si opravdu parádně užila. Byli jsme s přítelem několik dní na jachtě v Chorvatsku, potom jsem se přesunula na chvíli s rodinou do Toskánska a do Říma. Střídavě jsem ale pracovala a fotila například v Londýně, Dánsku či Německu. Nyní jsem již v USA, kde střídám práci a odpočinek. V těchto dnech se například věnuji surfování v Hamptons.”

A co čeká Taťánu na podzim: „Pohoda brzy skončí a za chvíli mi začne nabitý program až do Vánoc. Přehlídky, konference, focení, práce pro nadaci, ale i natáčení s Jiřím Menzelem. Na to všechno se moc těším.”

 

Zdroj obrázků: CCC, poskytl Aspen.PR

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram