Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

Rukopis české návrhářky Tatiany Kovaříkové je znám jednoduchými, dobře padnoucími formami podtrhujícími ženskou siluetu, a to vše okořeněné kvalitními materiály a zajímavými detaily. Kolekci vždy tvoří modely, které nejsou určeny pouze pro jednu sezónu, ale mají nadčasový charakter a stávají se oblíbenou součástí šatníků žen. Žen, které jsou nádherné a plné radosti ze života, ty, pro něž Tatiana tvoří a nechává se jimi inspirovat.

Přehlídka navodila atmosférou nádherného slunečného dne, který si hosté mohli vychutnat se šampaňským MUMM na terase hotelu Four Seasons. Dojem z kolekce podtrhly i výběr látek především ze Španělska a deklarující krása kvalitní krejčoviny.

Hlavním mottem nové kolekce jsou jednoduché tvary a urbanismus. Značka TATIANA je vždy v dokonalém a silném propojení se svými klientkami. Butik významné české návrhářky Tatiany Kovaříkové v centru Prahy prošel v roce 2020 proměnou a jeho zrekonstruovaný interiér kombinuje materiály a barvy tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám ženy – klientky. Veškerá tvorba návrhářky vzniká výhradně v České republice. Pro celou kolekci je ústředním znakem světlo v podobě bílé, zlaté, pastelových barev jako lila, zeleno-žlutá, nicméně designérky oblíbená černá má také své zastoupení. Kalhotové kostýmy elegantně přepásané páskem, maxi šaty, ale i koktejlové se zajímavými rukávy, overaly nebo stále trendy a oblíbené plisé sukně a šaty, jsou určené ženám, které vyžadují perfektní střih, pohodlí a styl.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

„Model by měl ihned zaujmout vaši mysl a to bez všech filtrů, proto miluji atmosféru přehlídky a bezprostřední reakce na ni. Nesmírně mě těší, když si některé dámy vlastně chtějí okamžitě nějaký model vyzkoušet. Tak to má být. Móda je o emocích, kráse a stylu, do kterého se my ženy rády necháme pohltit,“ říká Tatiana Kovaříková.

Celou letní kolekci Tatiany Kovaříkové si můžete prohlídnout v naší galerii.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram