Tatiana Kuchařová dnes pokřtila novinku z řad luxusní vlasové péče ICONIC by Tatiana Kucharova

Tatiana Kuchařová dnes pokřtila novinku z řad luxusní vlasové péče ICONIC by Tatiana Kucharova

Roční vývoj unikátní vlasové péče v organické kvalitě přináší na trh dvě luxusní novinky. Šampón a kondicionér se pyšní nejenom skvělým složením, ale také patentovanými látkami s vysoce hydratačním efektem. 

Za spojením značek ICONIC by Tatiana Kucharova a Moroccan Sense stojí Michaela Šedo, která je propojila a ujala se koordinace celé spolupráce. Na základě několikaměsíčního sestavování a testování receptury si Taťána Kuchařová, Miss World 2006, pro svoji značku vybrala vysoce hydratační a vyživující šampon a kondicionér v organické kvalitě, na jehož vývoji se sama podílela. Dnes proběhl oficiální křest nových vlasových produktů v prostorách Líčírny na Letné. 

Největší unikátností složení produktů jsou kromě kvalitních přírodních složek, také dvě patentované látky s vysoce hydratačním efektem. Při jejich dlouhodobém používání se dostaví výsledky, které prokázaly i odborné studie. Odměnou za výtečnou péči jsou nejen krásné vlasy, ale také zdravé vlasové struktury a vlasová pokožka.

Moroccan Sense & ICONIC by Tatiana Kucharova Vyživující a hydratační šampon

Unikátní kombinace přírodních složek a několika patentovaných látek v organické kvalitě v sobě skrývá jedinečné účinky pro podporu pevných, zdravých a lesklých vlasů. Díky opunciovému a arganovému oleji vlasy dokonale vyživuje a omlazuje. Mořská sůl a aloe vera zajistí potřebnou hydrataci. Po pravidelném používání se zlepšuje struktura vlasů a stav vlasové pokožky. Svěží vůně bergamotu se špetkou ylang-ylang Vás přenese do překrásného a orientálního Maroka.

Foto: Petr Jandera 

 

Moroccan Sense & ICONIC by Tatiana Kucharova Vyživující a hydratační kondicionér

Aby péče o vlasy byla dokonalá, nesmí chybět ani kvalitní kondicionér, který podpoří výživu a hydrataci vlasů. Stejně jako šampon má i kondicionér přírodní složení. Oba výrobky navíc obsahují patentovanou látku Fucogel®, která má zklidňující účinky, prospívá citlivé nebo suché pokožce hlavy, podrážděné lupy nebo použitými chemikáliemi při barvení vlasů. Fucogel® redukuje povrchové nerovnosti a vyhlazuje vlasové vlákno. Druhou z patentovaných látek je Eldew, která obsahuje aminokyseliny s podobnými funkcemi jako mají ceramidy. Pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a vlasů a tím zajišťuje vysokou míru hydratace. Pečuje o barvené, vlnité a poškozené vlasy a při dlouhodobém používání podporuje přirozené zdraví vlasů i vlasové pokožky. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram