Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Pokud se ráno přistihnete u otevřené skříně a přemýšlíte, co si dnes obléknete, v těhotenství je to snad ještě horší. To nám dá za pravdu asi každá nastávající maminka. 

zdroj: oysho.com

Po prvních nákupech propadnete v zoufalství, že ty neforemné a cokoli jiného než ženské věci, budete muset nosit dalších několik měsíců. Máme pocit, že v kamenných obchodech je nabídka stále natolik omezená, že se vejde do posledního kouta, a to jen na pár ramínek.

Určitě se během těhotenství chcete cítit pohodlně, ale stále vypadat dobře. Vybrali jsme proto několik kombinací a základních kousků, které to naprosto splňují. Vše seženete v kamenných obchodech či online.

zdroj: oysho.com

Kalhoty

Jedna z věcí, která je základem těhotenského šatníku, protože pokud se rozhodnete, moc toho vlastně ani měnit nemusíte. V posledních měsících těhotenství se totiž dají velmi dobře vynosit všechny oversize kousky, které vlastníte, ale kalhoty jsou jednou z těch věcí, které si určitě budete muset pořídit. Téměř všechny jsou s vysokým a elastickým pasem, který překrývá celé bříško, takže ve finále i džíny dokážou být pohodlné na celodenní nošení.

zdroj: hm.com, zalando.cz

Svršky

Jak už jsme zmínili výše - šanci mohou dostat i věci, které jste nosila nebo budete nosit, i když nejste těhotná. Mikina o dvě čísla větší krásně zakryje bříško nebo vaše oblíbená košile, kterou jste nosila jako delší šaty. V tomto případě je skvělé, jak dokáže být móda a trendy variabilní.

zdroj: hm.com, lindex.cz, zalando.cz

Šaty

Troufáme si říct, že jeden z nejpohodlnějších částí vašeho těhotenského šatníku budou právě šaty. V tomto případě jen dejte raději přednost přírodním materiálům a kvalitnímu provedení šatů, abyste se po celou dobu cítila pohodlně, nikde vás nic netlačilo a šaty byly vzdušné.

zdroj: hm.com, zalando.cz

zdroj: reserved.cz

Domácí oděv

Protože se chcete cítit dobře i během chvilek strávených v pohodlí domova, měl by tomu také odpovídat váš domácí oděv. Investujte do kvalitních bezešvých kalhot či legín, pohodlného body či bavlněnému kompletu. Budete se tak cítit uvolněně, ale budete zároveň působit upraveně, takže vůbec nebude problém, když vám zavolá kamarádka a vy skočíte do tenisek a vyrazíte klidně rovnou do města na víkendovou procházku.

zdroj: reserved.cz, oysho.com, hm.com

Doplňky

A protože jsme pořád ženy a pořád se chceme líbit hlavně sobě a našemu okolí, tak i v tomto období platí, že v detailech je síla. Nezapomínejte tedy na doplňky, se kterými i v případě těhotenského outfitu můžete vypadat stylově.

zdroj: cz.ecco.com, stories.com, cos.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram