Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

foto: Aneta Benedict, Iniciativa Tělo s příběhem

Pevné břicho, krásná kulatá prsa a zadek bez jediné chybičky. Možná sen, rozhodně ne realita všech žen. Krásné postavy jako nepsaný ideál krásy můžeme vidět téměř všude, opravdové ženské postavy, které žijí běžný život, bývají skrývány. O změnu těchto ideálů a boření stereotypů jakým je prezentována krása ženského těla se snaží už více jak rok Iniciativa Tělo s příběhem, za kterou stojí Kateřina Kopicová a Lucie Paurová. S touto myšlenkou se ztotožňuje i česká značka Paon a její zakladatelky Andrea Kopalová a Togi Burmaa. Proto tyto čtyři ženy spojily své síly a rozhodly se proti těmto stereotypům bojovat. Vznikl tak projekt, ve kterém kolekce spodního prádla byla nafocena na ženách, které nechaly promluvit své tělo.

foto: Aneta Benedict

Spojení české značky Paon s iniciativou Tělo s příběhem, které probouzí v ženách sebedůvěru, přišlo velice spontánně. Protože, zatímco pro Tělo s příběhem je to nosná myšlenka, pro mladou značku Paon zase důležitou součástí poselství, které se prostřednictvím kvalitního prádla snaží ženám předávat.

„Ten příběh mě chytil za srdce. Poprvé jsem o Tělu s příběhem slyšela, když o svém projektu mluvily Kateřina a Lucka v DVTV. Mluvily upřímně o projektu, který dodává sílu a víru v krásu svého vlastního těla. Myšlenku sebepřijetí se snažíme prezentovat i v Paonu, protože podle nás není nic důležitějšího, než se vzájemně podporovat a sdílet to, jaké jsme a nebát se to veřejně ukázat. Proto jsme se s holkama domluvily a nafotily pět nádherných a inspirativních žen v našem prádle,“ říká Andrea Kopalová, spoluzakladatelka značky Paon.

foto: Aneta Benedict

Pro focení bylo vybráno pět žen, které si nesou rozdílné životní příběhy. Ať už se jedná o vážnou nemoc, která je donutila zamyslet se nad sebepřijetím, pro jiné změny v těhotenství nebo výrazná změna váhy. Fotografka, Lucie Paurová, se snažila zachytit všech pět žen v opravdové a přirozené kráse s příběhem, které si sebou nesou. Nezpevněné břicho po porodu, strie, povislá prsa nebo nadbytečná kůže po radikálním zhubnutí. Každá žena a každé tělo si zaslouží nejen úctu, ale také obdiv. A v neposlední řadě také skvěle padnoucí a kvalitní spodní prádlo.

Značka Paon ve svých kolekcích myslí na ženy všech velikostí, na pohodlnou a stylovou podprsenku, kterou u ní seženou majitelky menších, větších, pevných i povislejších prsou. Výsledkem jsou fotky, které ukazují opravdovou krásu ženského těla v kvalitním spodním prádle lokální výroby. 

Máte také na těle nějaký příběh? Podělit se o něj můžete na instagramovém profilu @telospribehem a tím dodat sebevědomí dalším ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou.

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict

foto: Aneta Benedict, zakladatelky Iniciativa Tělo s příběhem

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram