Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

foto: se svolením Michael Kors

Kolekce vzývající sportovního ducha společně s barevným nádechem a přitažlivostí tenisového kurtu, se náramně vydařila. Michael Kors x Ellesse získali díky této spolupráci velkou pozornost. Svou zásluhu na tom určitě mají i známé tváře modelek a modelů, tedy Emily Ratajkowski, Jay Critch, Kemio, Lexi Boling, Wolftyla, Herzen Clerge a Lucas Ucedo, které vyfotil fotograf Lachlan Bailey na tenisovém kurtu, nejčastěji v obklopení tenisové sítě.

Kolekce obsahuje 24 kousků, které nás vrací do 70. let 20. století. Jde o takový návrat do minulosti s moderním nádechem, který můžeme vidět na plavkách, oblečení i obuvi. Pro kolekci vzniklo i nové logo, které kombinuje poutavá písmena MK s oranžovým a červeným tenisovým míčkem Ellesse.

Pro někoho retro, pro jiného svěží kolekce plná vzpomínek. Celkový styling modelů a modelek je doveden k naprosté dokonalosti tím, že i drobné detaily odpovídají stylu sedmdesátých let. Kampaň získává velké ovace. Rozhodně právoplatně.

Více fotek ke kampani Michaels Kors x Ellesse najdete v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram