Timelapse by PRADA a Willy Vanderperre

Timelapse by PRADA a Willy Vanderperre

Kreativní spolupráce značky PRADA a Willyho Vanderperra do detailu zkoumá technické počátky značky, ale i budoucí vývoj módy.

Timelapse jak je nazvána zbrusu nová, kreativní spolupráce značky PRADA a Willyho Vanderperra pro sezónu jaro/léto 2017, zcela izoluje záměry kolekce, proto aby povýšila a zároveň do detailu prozkoumala modernost v celé její složitosti.

To vše realizováno oblíbenou technikou prováděnou pomocí takzvaných sliderů, neboli posuvů pro kamery a fotoaparáty, která umožňují téměř milimetrový pohyb kamery. Výsledek je pak perfektní.

TIMELAPSE WOMAN’S SS17 SHOW

Ve fluorescentně osvícených chodbách s rozléhající se ozvěnou se nehlučně otevírají dveře výtahu k nástupní plošině, kde se nízké potkává s vysokým. Stejně tak se tu potkávají prvky, jejichž smyslem je funkčnost, s těmi, jejichž jediným úkolem je vyzařovat eleganci.

 

 

„Co dělí minulost od přítomnosti? Snad je to hledání nové podoby ženskosti.“

 

V „Timelapse“ je přítomnost viděna jakoby objektivem bezpečnostní kamery, který poukazuje na „technické“ počátky značky PRADA a zároveň zblízka sleduje budoucí vývoj módy. Více na PRADA.com

Foto: Willy Vanderperre
Modelky: Natalie Westling, Saskia de Brauw, Elibeidy Danis Martinez, Rianne van Rompaey, Cato Van Ee, Nora Attal, Mica Arganaraz, Julia Nobis, Ratner, Sara Grace Wallerstedt, Fei Fei Sun

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram