TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

Tip na vánoční dárek: Prvotřídní péče pod taktovkou nejúspěšnější české kadeřnice – Dárkové poukazy do Salonu Petra Měchurová. Nechtě si nadělit nebo nadělte pečující zážitek.

Nadělujte zážitky

Účes podtrhující osobnost, individuální přístup, precizní práce zkušených profesionálů, hýčkání prémiovými kadeřnickými produkty. Pokud nadělíte vašim blízkým nebo sobě tento nevšední zážitek, po kterém jistě nejedna žena či muž touží, jistě neuděláte chybu. Říkáte si, že dárkové poukazy jsou neosobní, ale právě zde je pravdou pravý opak. V salonu Petry Měchurové vás čeká zážitek velice osobní a navíc nadmíru příjemný.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

 

Co můžete mít

Dárkový poukaz do vyhlášeného Salonu Petra Měchurová si obdarovaná či obdarovaný může sám vybrat, které ze služeb si dopřeje. Některé z možností jsou například: vlasové poradenství a pak stříhání, barvení, preparaci či narovnávání vlasů. Anebo některý z rituálů salonu, kombinujících hloubkovou péči a masáže. Na výběr je rituál pro bohatost a pevnost vlasů, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro maximální efekt barvy a její fixaci a další.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Dárkové poukazy na služby a produkty v hodnotě od 1 000 do 5 000 Kč můžete kdykoliv on-line zakoupit v e-shopu na https://petramechurova.cz/cms/shop/voucher/?page=1

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram