Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Zdroj: unsplash.com, Tamara Bellis

Sledujte nabídky akčních letáků

Akční letáky se již dávno nevztahují pouze k potravinám, jejich sílu objevily i módní řetězce, jako je třeba Sinsay se svým Sinsay letákem. Konkrétně společnost Sinsay nabízí spoustu akčních nabídek ve svých kamenných prodejnách, na internetu je možné ušetřit zadáním příslušného slevového kódu a zmiňovaný Sinsay leták se vztahuje k online nabídce i ke zboží dostupnému na pobočkách. 

Akční letáky však nabízí daleko více společností, konkrétně se jedná například o Takko Fashion nebo o H&M. Využitím příslušných nabídek tak máte téměř jistotu, že jste ušetřili několik procent z původní ceny vybraného zboží. Prolistovat akční letáky oděvních společností je mimo jiné možné na slevovém portálu Kaufino.com.

Ušetřete na poštovném

Ušetřit na poštovném je možné tak, že si zakoupíte oblečení za stanovenou finanční sumu, ke které se vztahuje poštovné zdarma, nebo si necháte zboží doručit na prodejnu. Pokud nepřipadá v úvahu ani jedna varianta, zkuste se porozhlédnout u konkurenčních společností nebo jednoduše využijte nabídek dostupných v kamenných prodejnách. 

Například takový akční leták Lidl umožňuje nákupy potravin i oblečení přímo ve vybraných pobočkách. Můžete tak efektivně spojit příjemné s užitečným, obvykle akční leták Lidl nabízí oblečení pro děti nebo pro volnočasové aktivity. Máte-li navíc ve svém chytrém zařízení stáhnutou aplikaci Lidl, máte možnost se zapojit do dalších akčních nabídek, které se například ani v letáku Lidl nenacházely. 

Nezapomeňte zkontrolovat ceny u konkurence

Pokud jste objevili kousek oblečení, ke kterému se vztahuje určitá slevová akce, vyhráno máte zatím akorát z poloviny. Mnohdy se totiž stane, že u konkurence je daná věc k dostání za daleko nižší ceny, přestože se k ní žádná sleva nevztahuje. Skvělým místem pro nákup cenově příznivého oblečení a doplňků pro celou rodinu je e-shop About You, který se soustředí na prodej několika různých módních značek. Vztahovat se může About You sleva například na Nike, Mango nebo Tommyho Hilfigera. 


Zdroj: tipli.cz 

Obvykle je About You sleva či jakákoliv jiná sleva nacházející se na internetovém obchodě vázaná na slevový kód, proto se včas ujistěte, že jej máte vyplněný v nákupním košíku a příslušná sleva je uplatněná. Pokud nemáte v plánu nakupovat zboží pouze od jedné značky, e-shopy typu About You nebo Zalando jsou tak skvělým místem pro vás. Nejen, že jejich nabídka je opravdu rozsáhlá, ale ještě navíc nabízejí jedny z nejvýhodnějších cen na trhu.

Další tipy pro levný nákup

Skvělou možností, jak během nákupu oblečení ušetřit, jsou i cashbackové portály, které vám finanční prostředky sice neušetří v danou chvíli, nicméně po uskutečnění nákupu se vám určité procento vynaložených financí připíše zpátky na účet. Na obdobném principu fungují i vybrané debetní či kreditní karty. Stejně tak příhodné je nakupovat oblečení mimo hlavní sezónu, jelikož kousky, které se neprodají, se obvykle dostanou do posezónního výprodeje, který velmi často přináší slevy až několik desítek procent.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram