Tipy na jarní doplňky stravy pro ženy, aneb jak si v nové sezóně dodat energii i pozitivní vliv na hormonální aktivitu

Tipy na jarní doplňky stravy pro ženy, aneb jak si v nové sezóně dodat energii i pozitivní vliv na hormonální aktivitu

Jarní únava je pojem, který všichni dobře známe, můžeme se jí ale elegantně vyhnout, a to díky pravidelným rituálům v rámci kvalitní životosprávy i s pomocníky z řad doplňků stravy. Připravili jsme pro vás tři tipy na doplňky stravy, které vám dodají více energie, ale také mnoho dalších zdravotních benefitů. 

Elixír mládí v podobě mateří kašičky uznávali již naši předkové

Blahodárný vliv na hormonální aktivitu a imunitu přináší včelí mateří kašička v kombinaci s pylem. I v těch nejstarších písemných zmínkách je nespočet informací o včelách a jejich produktech, a tak není pochyb o tom, že i naši předkové dobře věděli, jak příznivý vliv má včelí mateří kašička na naše zdraví. SARAPIS PLUS je tradičním a oblíbeným doplňkem stravy, který je vhodný pro ženu již od 30 let věku. Obsahuje včelí mateří kašičku a květový a fermentovaný pyl. Dalšími složkami výrobku jsou extrakt ze šalvěje, který blahodárně přispívá i k pohodlnému prožití menopauzy, dále pak koenzym Q10, zinek, biotin a beta-karoten. SARAPIS Plus je také významným zdrojem vitaminu C, vitaminu E, vitaminu K1 a Ka vitaminu D3, chromu, železa a selenu.

SARAPIS PLUS 60 kapslí 442 Kč 

 

Bez vitamínu C ani ránu. Arónie nabídne ale mnohem víc

100% přírodní bio prášek z arónie BrainMax Pure neboli černý jeřáb pochází z purpurových plodů keře, který má původ v Severní Americe. Arónie má vysoký podíl antokyanů, které najdeme především v její slupce. Antokyany mají antioxidační vlastnosti a pomáhají chránit buňky před poškozením. Tento doplněk stravy obsahuje vysoké množství vitamínu C a dále vitamíny A, K a E. Z minerálu tu mají zastoupení železo, draslík a hořčík. Má také vysoký podíl vlákniny a plody obsahují látku rutin, který společně s bioflavonoidy a vitamínem C přispívá ke zpevnění cévní stěny. Arónie má pozitivní vliv při chřipce a nachlazení, dále má pozitivní vliv na krevní oběh, podporuje funkci žil, reguluje krevní tlak a pomáhá při zánětu žaludku i při harmonizaci funkci štítné žlázy.

BrainMax Pure Arónie - černý jeřáb bio prášek 200g / 159 Kč 

 

Pro zdravé srdce a játra kvalitní omega 3 mastné kyseliny

Kdo by o nich neslyšel? Snad všichni víme, že omega 3 mastné kyseliny jsou pro kvalitní život nepostradatelnou složkou naší stravy, avšak ne všichni si plně uvědomujeme, že je v přirozené stravě nemáme vždy dostatečně obsažené. Kril olej má nejvyšší kvalitu a koncentraci a je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin. Ty jsou vázané na fosfolipidy (vyšší množství cholinu), které slouží jako nosiče EPA a DHA. Produkt schválený i v rámci trhu Evropské unie přináší čtyři zdravotní tvrzení o podpoře normální funkce srdce, jater, metabolismu lipidů a metabolismu homocysteinu. Tento produkt reprezentuje koncentrát nové generace omega 3 a fosfolipidů z krilového oleje a neměl by chybět ve vaší jarní výbavě. 

ANTARCTICA Kril olej 60 kapslí 689 Kč 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram