Tipy na originální valentýnské dárky, které si užijete oba

Tipy na originální valentýnské dárky, které si užijete oba

Klasické valentýnské dárky, jako květiny, bonboniéry či valentýnky, jsou určené spíše ženám. Zkuste letos něco jiného a vyberte si dárek společně.

I když svátek svatého Valentýna zrovna neslavíte, ale rádi spolu trávíte romantické chvilky, je právě tento čas ideální pro nové společné zážitky a vyzkoušení něčeho mimořádného, za neuvěřitelně nízké ceny.

Láska prochází žaludkem
Každý z nás má rád dobré jídlo, proto první, co vás asi napadne, je zajít na romantickou večeři do své oblíbené restaurace. To ovšem můžete kdykoliv, ale jen o Valentýna máte možnost okusit neobyčejné pokrmy. Celá řada restaurací vytváří speciální valentýská menu plná gurmánských zážitků. Za skvělou cenu tak můžete okusit například zauzeného lososa marinovaného v tmavém rumu s avokádovým pyré, mořského ďasa na lanýžovém rizotu, tartar z hřebenatky s pečeným fíkem, humra, ústříce a další speciality.

Večeře při svíčkách však nemusí být jen o jídle. Součástí valentýnského menu o 6 chodech může být také degustace vína.

Romantický víkend
Vychutnejte si romantickou atmosféru po celý víkend například v luxusním hotelu. Speciální valentýnské balíčky, které nabízí většina hotelů potěší vaše chutě i smysli. Máte možnost vychutnat si širokou škálu služeb včetně snídaně do postele. Romantický víkend odstartuje večeře při svíčkách. Exkluzivní „afrodiziakální“ pokrmy vás perfektně naladí na společné chvíle strávené ve výřivce či masážní vaně pro dva s mísou ovoce, šampaňským a jahodami. Relaxaci si můžete dopřát také v soukromé sauně nebo při masážích pro dvojice. Romantický víkend můžete strávit také na zámku nebo v horských chalupách, s možností vyrazit třeba na lyže nebo na romantickou zimní procházku.

Valentýnské zájezdy
Být se svým partnerem na svatého Valentýna v Paříži, je snem snad každé ženy. Valentýnské zájezdy a eurovíkendy pro zamilované dnes nabízí mnoho cestovních agentur. Na výběr máte z desítek evropských metropolí, ale i přímořských či horských destinací.

Pobyt v zahraničí můžete zkombinovat s další valentýnskou nabídkou, tentokrát od Student Agency a ještě více ušetříte. Student Agency pro vás má zpáteční jízdenku pro dvojice za akční ceny, kdy platíte jen za jednu osobu a druhý z dvojice cestuje zdarma.

Požitek ve dvou
Netradičními a stále oblíbenějšími dárky jsou právě zážitky. Mezi nimi jasně vedou wellness, spa a masážní služby. Vaším společným zážitkem se tak může stát například tantriská masáž. Dalšími velmi vyhledávanými zážitky jsou zážitky adrenalinové. Mezi nimi naleznete například let balonem nebo indoor skydiving.


K Valentýnu si můžete darovat také lístky do divadla na představení z valentýnské nabídky. Nebo svému protějšku darovat předplatné tištěného či elektronického časopisu za jedinečnou cenu. Musíte být ovšem velmi pohotoví, exkluzivní valentýnskou sleva 49 % na předplatné oblíbeného časopisu, můžete využít pouze 13. a 14. 2. do půlnoci.

Zdroj: studentagency.cz, google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram