To nejlepší z pánských adidas kolekcí pro jaro 2015

To nejlepší z pánských adidas kolekcí pro jaro 2015

Vybrali jsme pro vás top designové kousky, které jsou obsaženy v pánských jarních kolekcí adidasu. Trendy na sport je rozhodně fialová! 

V první běžecké kolekci adidasu bylo představeno oblečení z kvalitních funkčních materiálů, které jsou pro sport jako je běh ideální. Z běžeckých trik jsme vybrali ty fialové, jelikož toto provedení se nám rozhodně zamlouvá a v kombinaci s tmavými sportovními trenýrkami a barevnými teniskami, je to jasná volba.

Hodně příjemně nás překvapila outdoorová kolekce, v níž jsme taktéž našli fialové kousky. Mimo triček ale adidas nabízí i termo legíny nebo i šusťákové bundy v této moderní barvě. Součástí kolekce jsou i bundy v černo-bílém provedení a outdoorové boty, které poskytnou vašim chodidlům dokonalou oporu a zvládnou i ten nejtěžší terén. 

Kolekce určená na trénink je plná jednoduše střižených triček ve velkém výběru barev, volnějších tepláků a kraťasů. Hlavním benefitem této kolekce je její uvolněnost. Není tolik kladen důraz na obepnuté oblečení, ale také na pohodlnost během funkčních tréninků.   

Zdroj: oficiální zastoupení adidas pro ČR

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram