To nejlepší z podzimní nabídky 2014 italské značky Tezenis: luxusní spodní prádlo a stylová pyžama

To nejlepší z podzimní nabídky 2014 italské značky Tezenis: luxusní spodní prádlo a stylová pyžama

Spodní prádlo má být čisté, pohodlné, funkční a hlavně se vám má líbit! S kolekcí Tezenis to vše bude o něco snazší. A do postele od teď už jen ve stylovém pyžamu! 

Italská značka Tezenis se soustředí na prodej spodního prádla, pyžam i volnočasové módy pro mladou generaci. To samozřejme nevylučuje, že si tam své najdou i ženy v jiné věkové kategorii. Jejich nabídka je opravdu široká a dnes vám přinášíme jejich aktuální kolekce spodního prádla a pyžam pro podzim 2014!

Nabídka spodního prádla vyhoví snad každé mladé slečně. Tezenis nabízí prádlo s různými vzory i z rozdílných materiálů. Zastánkyně pohodlí si jistě dostatečně užijí příjemnou bavlnu, pestrou paletu barev a roztomilé vzory - ať už to jsou kytičky nebo třeba makronky. Nechybí ani basic kolekce spodního prádla - jisté kousky potřebuje mít doma každá žena. A nejzajímavější je samozřejmě prádlo kombinované s imitací kůže, zdobené krajkami a především v nádherných originálních střizích!    

Bohatý výběr je bezpochyby i mezi prádlem nočním. Převládají především roztomilá a samozřejmě na spánek příjemná balvněná pyžama s vtipnými obrázky a slogany. Nás v redakci určitě zaujalo: "If you bring me breakfast in bed, I'll marry you!" (Když mi přineseš snídani do postele, vezmu si tě.)

Pyžama jsou stylová, nechybí zajímavé detaily jako je barva ozdobných knoflíčků. Originální jsou především pyžamové kalhoty, které Tezenis nenechává prázdné a nudné. Většinou jsou potištěné jemným vzorem - puntíčky, ale třeba i vánočními balíčky. 

Zdroj: tezenis.it

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram