Tokyo, New York a Nike. Nový citypack je zde

Tokyo, New York a Nike. Nový citypack je zde

Footshop pozná kvalitu a proto opět vsadil na lifestylové tenisky Nike. Tentokrát vám představuje dámské tenisky inspirované světovými metropolemi jako Tokyo a New York.

Značka Nike je známá nejen díky svým nikdy nekončícím technologickým inovacím, které stále posouvají výkony a komfort atletů, ale i kvůli svým lifestyle teniskám. Je dost možné, že vládnou v obou sférách, ale zaměříme se na tu druhou a dnes ji bude reprezentovat skutečný bonbónek - dámský Nike Air Force 1 City Pack v obchodě Footshop.

Jak už napovídá název, půjde o tenisky inspirované světovými metropolemi. V tomto konkrétním případě městy New York City a Tokyo, jejichž obyvatelé jsou známí zejména kvůli svému osobitému vkusu v oblékání. Máme tu tedy Nike Air Force 1 "TKO", která je dostupná na Footshopu a na svém nádherném červeném svršku z prémiové měkké kůže má decentně vyšitou mapu Tokya. Pokud vám ale více sedí výše siluety a decentnější barvy, tak zkuste verzi "NYC" v béžové barvě s mapou New Yorku, kterou si také můžete koupit na Footshopu.


Zdroj: footshop.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram