TOP 13 letních trendů v manikúře. Vsaďte na výraznější barvy i vzory

TOP 13 letních trendů v manikúře. Vsaďte na výraznější barvy i vzory

Prázdniny jsou doslova za rohem a s nimi i dovolená, čas strávený na pláži, happy hours, ale také příležitost vyměnit vaši minimalistickou manikúru za zářivé a barevné vzory, které budou perfektně ladit k vašim letním aktivitám.

Výrazné barvy a hravé techniky nehtového designu jsou tím, co vládne letošnímu létu. K tomu také potisky a textury a celkově svěží a okázalý styl. Přeci jen letní sezóna nabízí příležitost vydat se do hlubin nepoznaného, vzrušujícího i toho, čemu jsme se po většinu ročních období vyhýbali. Připravili jsme pro vás výběr toho nejzajímavějšího a nejzábavnějšího z Instagramu, abyste si udělali rychlý přehled, co bude toto léto v nehtovém designu sklízet úspěch. 

Pod mořem 

Když si vzpomenete na léto, pravděpodobně první obrázek, který vás napadne, je pláž. A proč nemít kousek pláže vždy u sebe? Manikúra s malou hvězdicí, pískovými akcenty a odstíny oceánské modři, působí jako mini útěk zpátky na vaši dovolenou.

Květinové aplikace

Pokud je pro vás těžké vzdálit se od přirozených barev nehtů, dobrým způsobem, jak přidat na netradičnosti, jsou 3D aplikace. Použijte neutrální základní barvu a barevné květiny, abyste na své nehty upozornili.

Všechno najednou

Vejít do nehtového salonu a snažit se rozhodnout, jakou barvu nebo design si aktuálně nechat aplikovat, může být někdy opravdu zdrcující. S tolika možnostmi je těžké vybrat jen jednu. Ale co kdybyste nemuseli? Tato manikúra je důkazem toho, že spojením všech nejžhavějších nehtových trendů do jedné manikúry lze vytvořit mistrovské dílo.

Jahodová dívka

Je to oficiální, jahodový trend neupadá a naopak si drží své místo pod sluncem. Tato jednoduchá a elegantní interpretace jahodových nehtů posouvá klasickou přírodní barvu nehtů na další úroveň. Malé 3D červené jahůdky dodávají barvu, zatímco ostatní nehty jsou navrženy tak, aby napodobovaly texturu ovoce se zlatými detaily pro extra jiskru.

 

Geometrické tvary 

Pokud se alespoň trošku považujete za maximalisty, pak je tato manikúra pro vás jako stvořená. 3D pruhy a puntíky oživují složitou manikúru s barevnými geometrickými bloky do jedinečného a hravého letního vzhledu.

Květy ibišku a černá francouzská manikúra

Pokud nechcete měnit váš milovaný tmavý lak na nehty, rádi vás ubezpečíme, že existuje mnoho způsobů, jak začlenit tmavší odstíny do vaší letní manikúry. Tato manikúra využívá barevné tropické květiny k rozzáření černé francouzské manikúry.

Akvamarín

Tato manikúra je přesně taková, jakou by nejspíš měla mořská panna, a to je dostatečný důvod, proč si ji přidat do svého seznamu letních nehtových nálad. Třpytivý aqua odstín připomíná záblesk čisté vody omývající pobřeží tropické pláže.

Francouzský leopard

Zvířecí vzory i v letošním roce prožívají svůj velký návrat, obzvláště leopardí vzor je na prvním místě. Od oblečení po doplňky a nyní i na vašich nehtech. Tato manikúra je skvělým způsobem, jak zkombinovat francouzský styl se zvířecím motivem.

Manikúra k bazénu 

Proležet celý den u bazénu je prvotřídní letní zážitek, a i když bychom si přáli, aby mohl trvat věčně, nemůže. Naštěstí si ale s touto manikúrou můžete uchovat bazénovou atmosféru ať už budete kdekoliv. Použijte duhově modrý odstín s matným vrchním lakem a poté čirý základní gel, pro vytvoření designu kapek vody.

Marshmallow Mani

Jednoduchá celo bílá manikúra je oblíbenou barvou na léto. Snadný způsob, jak oživit tento klasický styl, je přidat trochu textury pomocí základního a bílého gelu. Tato manikúra ukazuje, jak si můžete zachovat jednoduchost neutrálního tónu bez nutnosti, aby byly nehty nudné.

 

Pastelové odstíny

I když si mnozí mohou myslet, že pastelové tóny jsou vyhrazeny pro jarní sezónu, když k nim přidáte některý světlejší odstín a navrstvíte je na sebe, vytvoříte tak větší hloubku i kontrast barev a budou dokonalou letní manikúrou.

Sluneční manikúra

Tento design žlutého airbrushe využívá oblíbený trend nehtů „Sunshine Aura“, a přináší do vaší manikúry teplé sluneční paprsky.

Třešničky na závěr

Pokud hledáte něco roztomilého a sladkého, tato manikúra bude tím pravým. Trend třešňové manikúry se již nějakou dobu promítá na sociální síti TikTok a v kombinaci výrazných třešňových odstínů jsou ideální pro chladné měsíce. V létě však tento trend nabírá novou podobu, kdy dodává manikúře rozkošný šmrnc. Tento „dětsky“ modrý odstín je perfektním základem pro přidání drobných červených kamínků a tenkých zelených linek, které napodobují tvar třešní.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram