TOP 5 korektorů na rozjasnění pleti

TOP 5 korektorů na rozjasnění pleti

Projasňování pleti pomocí korektorů se řadí mezi jednu z nejčastějších makeupových rutin, kterou ženy dělají. Vybrali jsme pro vás TOP rozjasňujících korektorů, které byste měla zkusit!

1. YVES SAINT LAURENT - TOUCHE ÉCLAT

Jeho cena je vyšší, ale není se čemu divit. Legendární korektor Touche Éclat je nejprodávanějším korektorem na světě a je oblíben také mezi vizážisty. Specifickým se stal z vnějšího pohledu pro svůj aplikátor v podobně štětečku, do kterého se dostane produkt díky několikanásobnému stlačení konce pera. Obal představuje vrchol luxusu na kosmetickém trhu a ani vnitřek nezklame. Lehce zlepšuje pleť, projasňuje ji a maskuje barevné nedokonalosti. (Cena: 779 Kč)

2. CATRICE - LIQUID CAMOUFLAGE 

Korektor, který zaznamenává úspěch zejména díky svému skvělému poměru cena - výkon. Je dceřiným produktem od tuhého kalíškového Camouflage korektoru značky Catrice a jako jeden z mála tekutých korektorů má také perfektní krycí schopnost. Pokud vás trápí akné nebo silnější nedokonalosti, které ráda skryjete rychlým krokem ve své makeupové rutině, pak byste měla sáhnout po Liquid Camouflage. Umí totiž dva v jednom - zakrývat i rozjasňovat. (Cena: 125 Kč)

3. ASTOR - PERFECT STAY 24HR CONCEALER

Na trhu je teprve něco málo přes rok a už dokázal vyvolat velký rozruch. Nikdo totiž nečekal, že Astor představí korektor, který i v malém množstí bude na pleti čarovat. Značka ho prezentuje jako legendární, s čímž jednoznačně musíme souhlasit. Velice ceněný je pro svůj ultra světlý odstín, který sedne i nejsvětlejším tipům pleti v zimním období. Perfektně projasňuje a zanechává za sebou výsledek fotoshopové pleti. (Cena: 131 Kč) 

4. CLARINS - INSTANT CONCEALER

Instant Concealer Clarins prezentuje jako korektor vhodný na oční okolí, jemuž navrací svěží a odpočatý vzhled. Nejvíce ho oceňují ženy ve středních letech, které touží po něčem lehkém, účinném a příjemném. Pomocí přísady aloe vera pleť vyhladí a kofein pomůže s redukcí nežádoucích tmavých kruhů. Dá se považovat za jedničku mezi korektory, které na lehké bázi vyzmizíkují kruhy pod očima a tak trochu (opticky) zpomalí stárnutí. (Cena: 730 Kč)  

5. RIMMEL - MATCH PERFECTION

Oblíbenec, k němuž se postupně většina žen vrací, když si neví rady, jaký nový korektor koupit. Má podobný aplikátor jako Touche Éclat ve formě štětečku, do kterého stlačováním tubičky dostanete požadované množství produktu. Hodí s k projasnění očního okolí, lícních kostí, čela, nosu i brady a chlubí se také dostatečnou krycí schopností na menší nedokonalosti pleti. Pro svou nižší cenu a velkou dostupnost si ho může dovolit každá žena. (Cena: 99 Kč) 

krasa.cz ; parfums.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram