Toužíte po sebevědomém a osobitém šatníku? Módní značka Haynaliy pomáhá ženám najít své pravé já

Toužíte po sebevědomém a osobitém šatníku? Módní značka Haynaliy pomáhá ženám najít své pravé já

Spojení přesně padnoucích střihů, kvalitních látek, precizního provedení a schopnosti propojit uměleckou tvorbu s nadčasovým designem dává za vznik jedinečným módním kouskům pro každodenní nošení i výjimečné příležitosti značky Haynaliy.

Ve světě, kde je móda dynamickým vyjádřením individuální osobnosti, se do popředí dostává oblečení šité na míru. To je perfektně přizpůsobené nejen postavě, ale i vlastnímu jedinečnému stylu, požadavkům na komfort a kvalitu materiálů. Zakázkové krejčovství Haynaliy má svůj vlastní ateliér v Pařížské ulici v Praze, odkud můžete vidět precizní práci módní návrhářky Julia Haynaliy, které jsou velmi originální, nadčasové a pro nejnáročnější klientky.

Luxury modest fashion brand Haynaliy vytváří módní kousky pro každou ženu toužící po originálním, kvalitním a perfektně padnoucím oblečení. Klíčem úspěchu značky není jen nadšené odhodlání zakladatelky, módní návrhářky Julia Haynaliy a její smysl pro precizní krejčovskou práci, ale i využití kvalitních materiálů z Itálie a schopnost propojit uměleckou tvorbu s nadčasovým designem.

Ateliér Haynaliy najdete na jedné z nejluxusnějších adres v Praze – v Pařížské ulici. Právě na tomto místě, které je módou protkané skrz naskrz, vznikají modest fashion modely i samotné návrhy. Julia dává zřetel nejen na aktuální módní trendy, ale i představy, požadavky a touhy svých klientek, díky čemuž vytváří jedinečná nositelná umělecká díla pro ženy, které se chtějí cítit výjimečné. To vše završuje empatický přístup a preciznost, díky nimž budete z ateliéru odcházet s úsměvem na tváři a dalším originálním módním kouskem ve svém šatníku.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram