Trefa do černého aneb když je vaše oblíbená barva černá

Trefa do černého aneb když je vaše oblíbená barva černá

Černá. Elegantní, stylová, sexy a vhodná pro každou příležitost. Je vaší oblíbenou barvou právě černá? V dnešním článku se dozvíte, co to o vás vypovídá. Nejste velkým zastáncem barevných kombinací, ale když vidíte černý kousek, je to pastva pro vaše oči?

zdroj: pexels.com

V tomto článku si ukážeme, proč je černá barva tou nejlepší variantou pro všechny různé příležitosti. Jedinou výjimkou je snad svatba, pokud jste tedy nevěstou. Černá barva působí velmi elegantně a dobrou zprávou je, že dobře maskuje nedokonalosti.

Co o vás řekne černá barva

I když si většina lidí myslí, že černá barva vyzařuje spíše negativní význam, opak je pravdou. Milujete černou barvu? Pak dáváte svému okolí jasně najevo, že jste možná uzavření, ale máte bohatý vnitřní život. Černá barva jako taková pohlcuje všechny ostatní barvy a vstřebává do sebe energii. Symbolizuje nejen smutek ale také loajálnost, opatrnost, pocit bezpečí a podporu. Lidé, kteří rádi nosí černou barvu, málokdy nechávají někoho nahlížet do svých osobních záležitostí. Jsou to snílci a nenechají se jen tak něčím rozhodit.

zdroj: pexels.com

Snadné kombinace

Černá je proto nejen skvělá na první rande, pracovní schůzku ale i pro výjimečné příležitosti. V případě, že rádi saháte po černé kombinaci, v outfitu určitě neuděláte chybu. Černo-bílá je nestárnoucí klasika, která se hodí opravdu kamkoliv. V tomto období jsou hitem především roláky a stojáčky, pletené svetry nebo černé kabáty. K dokonalosti to můžete dotáhnout barevným doplňkem, například kabelkou nebo čepicí.

zdroj: unsplash.com

Černá barva se skvěle hodí k jakýmkoliv dalším odstínům. Můžete ji nosit pouze celistvě černou nebo v kombinaci s bílou, kdy budete působit jemněji. Další skvělou volbou je krémová, hnědá, světle šedá, vínová nebo pudrově růžová. Zde se příliš meze fantazii nekladou. Ale pokud černá barva ve vašem šatníku stále převládá, tak nebudete nadšenec do příliš barevných kreací. Černá náramně sedí blondýnkám, brunetkám ale i zrzkám. Jestli nosíte černou barvu, tak to nepřehánějte s každodenním make-upem. Pokud máte výrazně namalované oči, tak už si nedávejte výraznou rtěnku a naopak.

zdroj: pexels.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram