Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

foto: pexels.com

1. Mullet

Mulet je asi největším překvapením roku 2021. Tento retro a navíc původně pánský účes oprášila spousta hollywoodských celebrit. Zapomeňte tedy na stereotypy, které tento účes v historii provází. Z účesu na Jágra se stal účes na Miley Cyrus nebo Rihanny. Mezi největší výhody tohoto sestřihy patří bezpochyby optický objem. Účes je navíc vhodný pro všechny typy vlasů.

Zdroj: Mike Coppola/Filmmagic

2. Retro ofina

Dalším retro trendem roku 2021 jsou samozřejmě ofiny, které zdánlivě ovládaly červený koberec i v loňském roce. Podle odborníků a stylistů je ofina způsob, jak změnit svůj look, aniž byste tím musela notně ovlivňovat i délku či objem. Příkladnou změnou je například zbrusu nový účes indické zpěvačky a herečky Priyanky Chopra.

Zdroj Instagram @priyankachopra

3. Dělená ofina

Potřebujete svému obličeji dodat správný a zároveň zábavný tvar? Vyzkoušejte tento typ "ofiny". Ve skutečnosti se vlastně o pravou ofinu nejedná, jde spíše o přechod k ofině. Účes je zajímavě centralizován, ale účes může být i neorganizovaný. Tento styl vlasů nechává hlavní styling na vás. Tím, že jsou vlasy rozdělené, lze je navíc vždy svázat v rámci dalších účesů nebo kratší vlasy připnout pomocí pírek. Právě proto je tento účes velmi variabilní. Experimentovat lze i s různými barevnými kombinacemi, které více strukturují vaši tvář.

Zdroj: Instagram @ InStyle

4. Bob

Někteří považují trend tzv. bob účesu za návrat určité formy mikád a středně střižených účesů. Nadýchaný střih je v módě a účes je sám o sobě vyjádřením originality. Kromě toho, že je tento účes velmi roztomilý, je navíc vysoce praktický z hlediska údržby i variability. To, zda vlasy vyžehlíte nebo zvlníte, prakticky neovlivní váš look a můžete si tak donekonečna vyhrát s praktickým kratším střihem.

Zdroj: Instagram @emmaroberts

5. Krátké a barevné

Jaro přeje barvám. A nejinak by tomu mělo být i v oblasti vlasové módy. Pokud se v tomto považujete za extrovertní osobnost, rozhodně neváhejte a inspirujte se celebritami. Například odvážným sestřihem Demi Lovato. Pozor ale na údržbu! Ačkoli se může zdát, že tento účes není nijak náročný, opak je pravdou. Pokud zanedbáte každodenní úpravy, může se tento účes stát vaší noční můrou.

Zdroj: Instagram @ddlovato

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram