Trendy podzim ve stylových kabátech z kolekce Marks & Spencer F/W 2014

Trendy podzim ve stylových kabátech z kolekce Marks & Spencer F/W 2014

Kabát je základ podzimně-zimního šatníku. V nové kolekci Marks & Spencer najdete dokonalou kombinaci praktičnosti a trendovosti. Každá z vás v ní objeví svůj ikonický kousek.

Nová kolekce přináší mix stylů a vybrat si nebude problém. Najděte si ten svůj, ten pravý kabát, který podtrhne vaši osobnost a ochrání před venkovními teplotami.

Základem je nápad
V nabídce jsou zajímavé barevné kombinace, kabáty z kontrastních materiálů i do puntíku promyšlené a netradiční střihy. Milovnice minimalismu zde však najdou i klasické střihy a paletu barev, která kopíruje podzimně-zimní přírodu.

Kovové detaily
Krásné klasické střihy jsou doplněny kovovými detaily, které se vám zalíbí na první pohled. Knoflíky či opasky krásně kontrastují s látkou. Jednoduše poutavé.

  

Milujete precizní zpracování, zajímavé detaily, teplé a lehko udržitelné materiály?
Kolekce kabátů Marks & Spencer podzim/zima 14 je pro vás jako stvořená.

Zaujměte střihem
Nová kolekce kabátů přináší i zajímavé střihy, které přitahují pohledy už z dálky. Jsou promyšlené a dovedené do dokonalosti.

V hlavní roli barvy
Kontrastní a výrazné bloky barev zaujmou hned. Vytáhnou vás z davu a dostanou do středobodu pozornosti. Navíc barevné členění po stranách perfektně prodlouží a tak i opticky zeštíhlí vaši postavu. Jednoznačně skvělé!

Kombinace materiálů neomrzí
Umělé i pravé kůže a látky jsou ve skvělém vzájemném kontrastu, a to z pohledu materiálu i barvy. V těchto kouscích zazáříte...

 

Huňaté kabáty
Milují je celebrity a po prvním vyzkoušení je budete milovat též. Jsou objemné, teplé a výrazné zároveň.

Zdro: aitherpr

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram