Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Rovné a vzdušné mikádo

Mikádo neboli bob je a bude vždy trendy účesem ve všech svých podobách. Letošní rok bude, co se týče mikád, velmi různorodý. V kurzu jsou totiž jak uhlazená, tak i vzdušná mikáda. Dokonale rovné mikádo pak vykouzlíte jedině s použitím žehličky. Profesionální žehlička Rowenta Ultimate Experience s 3D žehlícími pláty vyžehlí vaše vlasy do dokonalosti, a přitom v nich zanechá hebkost a lesk.

Pokud chcete docílit, že vaše mikádo bude mít krásný objem a bude na pohled vzdušné, kulmofén od Rowenty vaše vlasy nejen dokonale vysuší, ale dodá jim i lehkost a vytvoří tak nadýchaný účes jako od kadeřníka. 


zdroj: IG Kim Kardashian

Jen růžová to může být

Růžová barva je už jarní stálicí, ale je pořád stejně trendy. Její výhodou je, že vlasy neuvěřitelně osvěží a dodá jim šmrnc. Zároveň ale jemné růžové až broskvové odstíny vydrží maximálně deset umytí, takže je ideální i pro ty z vás, které se změny bojí. Těm, které si růžovou chtějí užít déle, pomohou například barevné kondicionéry. 

Vlny jako z Instagramu

Mít dlouhé vlasy neznamená nudu! Pro ty z vás, které mají delší vlasy a do žádných změn se vrhat nehodlají, je tu skvělé řešení. I tak základní a známý účes jako jsou vlny, může být pokaždé jiný. S inovativní kulmou Rowenta Waves Addict si můžete dokonce navolit velikost vlnek. Můžete zvolit volné lokny, plážové vlny anebo si vymyslet svůj vlastní styl. Stačí jen popustit uzdu fantazii!