Ty nejstylovější dámské tenisky Nike - které musíte mít i vy?

Ty nejstylovější dámské tenisky Nike - které musíte mít i vy?

Móda.cz prohlédla regály s obuví Nike a vybrala pro vás TOP designové tenisky. Některé jsou určené k trénování, jiné k běhu a některé na celoroční doplnění vašich outfitů.

Na prvních botách Nike Free TR 5 jsme si prostě zamilovali jejich skvělý design. Puntíky společně s pruhy se perfektně doplňují a takové botky zaujmou ve fitku snad každého! Jelikož jsou boty učeny k trénování, jsou lehké a ultra flexibilní, aby se bez problémů dokázaly přizpůsobit všem pohybům, které během trénování vykonáte. Druhý pár tenisek je určen na běh. Nike LunarTempo jsou střiženy tak, aby nohám poskytovaly dostatečnou oporu při běhu. Zároveň jsou skvěle prodyšné

 

Grafické designy sportovních tenisek teď jednoznačně frčí. Stejný model tréninkových bot jako ty červené výše jsou i tyto nádherné tyrkysové s geometrickými motivy. Zelená podrážka a několik odstínů zářivé tyrkysové hovoří jasně pro - takové tenisky se rozhodně ve vašem botníku neztratí. Skvělé do fitka i na doplnění sportovních outfitů. Stejně tomu tak je i u běžeckýchNike Free 5. Květinový motiv se hodí pro romantické duše a tenisky se svým střídmějším pojetím můžete kombinovat s téměř všemi vašemi běhacími outfity. A jejich heslo? "Vyběhněte v plném rozkvětu"

 

Nike Air Max. V České republice snad nejoblíbenější typ volnočasové obuvi. Ve změti barevných kombinací se nám zalíbily tyto šedé. Šedo-šedé. Prostě jednoduché. Dokonalé k monochromatickým outfitům. Jenže ve výběru značky Nike je tolik úžasných odstínů, že volit černou a jiné neutrální tóny je prostě nepřípustné. Takže na závěr ještě jedny bláznivé. Motiv kouře v několika barvách je prostě skvělá pecka. Ideální pro milovníky barev, které se do cvičení musí nutit. Nike Free TR 5 by vám mohly pomoct. Ty totiž ležet ladem nenecháte. 

 

Zdroj: nike.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram