dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Lenka Vlasáková

Články od autora:

Trendy v dámské streetové módě

S příchodem jara se i ve streetové módě odráží vztah k přírodě ztvárněný jednoduchou elegancí. Drobné květinové motivy a přírodní barvy jsou jen malým útržkem z aktuálních trendů.

Celý článek

Trendy v pánské streetové módě

Většina už pochopila, že technické zimní oblečení nepatří do města, ale na hory. Proto se současné městské trendy stávají různorodější a to prolínáním volnočasové módy s módou elegantní.

Celý článek

Futuristický displej

Takzvaný heads-up displej, který vám promítá údaje přímo do zorného pole, byl dosud výsadou luxusních sportovních aut či stíhaček. Nyní ale tuto vychytávku může mít v autě každý!

Celý článek

Mýty o rýmě a nachlazení

Nachlazení a rýma trápí lidstvo od nepaměti a stejně tak dlouho se na ně hledá lék. Ten ovšem neexistuje. Přinejmenším se můžeme zkusit nachlazení vyhnout.

Celý článek

Víno jako lék

S přibývajícím věkem nám lékaři a okolí doporučují různé doplňky stravy ve formě tabletek, které mohou mnohdy provázet i vedlejší účinky. Kdo by si tedy nedal místo tabletky raději doušek lahodného vína? 

Celý článek

Klasický ciferník je již minulostí

Náramkové hodinky s ciferníkem používá člověk již více než sto let, nyní se jejich vývoj posunul o kousek dál a to s hodinkami Ritot, prvními hodinkami s projektorem.

Celý článek

Na cestě ku zdraví s kysanými výrobky

Lidstvo již dlouhá léta hledá bájný elixír mládí, ale ne a ne jej objevit. Bohužel tato zázračná látka neexistuje, ale existují potraviny, které dokážou stárnutí našeho organizmu přinejmenším oddálit. 

Celý článek

Nejoblíbenější vánoční dárky s vinným aroma

Věděli jste, že mezi nejčastější a nejoblíbenější vánoční dárky patří právě víno, vinné sety a nejrůznější doplňky? My ano a proto vám přinášíme malou inspiraci!

Celý článek

Kristie nazpívala svou první vánoční píseň

Zpěvačka Kristýna Šebíková alias Kristie nazpívala svou první vánoční píseň a ne jen tak ledajakou. Svůj podíl na ní mají i děti z Dětského Domova Sázava.

Celý článek