dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Zuzana Studenovská

Články od autora:

Nejprestižnější, zřejmě i nejdražší a nejelegantnější textilní materiály v Pařířské ulici

Italská značka Loro Piana, známá pro své velice kvalitní, luxusní a velmi elegantní textilní materiály, dorazila do Prahy a stává se nejprestižnějším boutiquem Pařížské ulice!

Celý článek

Není „sekáč“ jako „sekáč“

Vydala jsem se po Praze a prošla desítky secondhandů. Musím přiznat – nadšená jsem nebyla. Většina obchodů na mne působila zatuchle, jednotlivé kusy nezajímavé a obnošené. Čekalo na mne však milé překvapení.

Celý článek

Nejvyšší kvalitu z druhé ruky vám poskytne jedině Mega second hand

Chcete si pořídit něco pěkného a zároveň výrazně ušetřit? Jasnou volbou je second hand, ale ne každý vám poskytne skutečně čisté a kvalitní oblečení, které vypadá jako nové.

Celý článek

Profesionální vizážistka celebrit, to je Marcela Tůmová

Přinášíme vám rozhovor s profesionální vizážistkou a stylistkou Marcelou Tůmovou, která v tomto oboru pracuje již 13 let a měla možnost poznat a líčit mnoho známých osobností.

Celý článek

Mám krásnou tvář a chci si ji udržet. Estée Lauder

Americká kosmetika v posledních dvaceti letech zaznamenala ohromný boom. A to nejen v obrovské produkci, ale především v kvalitě

Celý článek

Dívky v korzetových šatech

Oblíbenost tohoto střihu trvale stoupá celosvětově již několik let.Tento střih začali propagovat výrobci svatebních šatů. Asi před osmi lety se začaly uplatňovat korzety doplněné podřasenými sukněmi. Vrchní látka je podkasem přichycena k podkladové sukni.

Celý článek

Jak kombinovat barvy - tentokrát pro pokročilé

Minule jsme si osvojily základní elegantní kombinace barev. Vyzkoušeli jste je v praxi? A jsou tyto základní kombinace pro vás příliš obyčejné? Máte chuť se odvázat? 

Celý článek

Sám Roman říká, že foťák není důležitý, jsou to oči fotografa

Před lety překvapil neobvyklým pojetím kalendáře, který vznikal na Kubě. Modelkou byla Andrea Verešová a spojení Sluka  -Verešová - Havana to byl jasně ohromující úspěch

Celý článek

Jak kombinovat barvy?

Jak sladit oblečení  a dosáhnout okouzlujícího dojmu není tak jednoduché. Kompozice barev při výběru je mnohdy důležitější, než kolik ty věci stály.

Celý článek

Vilda Persy - umělecký maskér - vlásenkář a vizážista

Pokud má dívka nedostatky, Vilda je potlačí, pokud není hezká, tak ji prostě předělá

Celý článek