Ucelený koncept By Méliana představí v butiku La Gallery Novesta francouzskou módu  a životní styl

Ucelený koncept By Méliana představí v butiku La Gallery Novesta francouzskou módu a životní styl

V Praze se představí unikátní francouzský koncept By Méliana. 

Koncept By Méliana je ojedinělá akce, která vždy v příjemné atmosféře a komorním prostoru představuje francouzský styl a eleganci v oblasti módy a životního stylu na té nejvyšší úrovni. Zakladatelka tohoto unikátního projektu paní Méliana je vystudovaná právnička. Po 10letech právnické praxe se rozhodla věnovat oboru, který ji vždy naplňoval, a to módě. Francouzka a milovnice francouzské rozmanitosti, tvůrčí elegance a noblesy, kterou vyzdvihuje proti uniformnímu proudu oblečení nejen v oblasti businessu, velice pozorně vnímala, že jak zaměstnané ženy, tak i muži nejen ve Francii nemají příliš času běhat po obchodech, a rozhodla se jim být nápomocna a v příjemné atmosféře jim modely nabízet na jednom místě.

Každá z akcí By Méliana je vzácným okamžikem odehrávajícím se na okouzlujících místech ve Francii a nově i v zahraničí. Ambicí je umožnit zákazníkům objevit talentované francouzské návrháře a umělce, doprovázené vysoce kvalitními službami a osobním přístupem. Dotek Francie je umocněn vychutnáním výborných francouzských vín a pravého šampaňského, které bude do Prahy, jako prvního zahraničního místa, přivezeno speciálně pro tuto prezentaci.

Dámská a pánská módní kolekce včetně luxusních doplňků je vždy speciálně vybírána nebo vytvořena pro danou událost. Proč právě Praha? Méliana již několik let spolupracuje s českou módní návrhářkou Kateřinou Geislerovou. „Navštívila jsem před pěti lety jeden pařížský butik, abych objevila nové francouzské návrháře, a uviděla modely Kateřiny Geislerové. Ihned jsem věděla, že s touto návrhářkou chci spolupracovat. Vím, že není Francouzka, ale její modely přesně vyjadřují typickou elegantní Pařížanku. Ihned jsem si koupila její model a naše spolupráce od té doby trvá,“ uvádí Méliana. Méliana navštívila Prahu a byla to láska na první pohled. Praha ji oslovila svou atmosférou.

Na Starém městě navštívily butik La Gallery Novesta, který nabízí a podporuje talentované designéry a svým rozložením dvou prostorů přesně odpovídá představám o tom, kde by mohl být realizován projekt By Méliana. „Každý člověk, kterého jsem v Praze potkala, byl ke mně velice laskavý, tudíž jsem přesvědčená, že právě Praha je tím správným místem, které má být prvním zahraničním městem pro můj módní koncept,“ dodává Méliana.

Na co se v butiku La Gallery Novesta v ulici Elišky Krásnohorské 9 (Praha 1) můžeme těšit? Od 10. do 13. dubna vždy od 12.00 do 20.00 hodin budete moci při sklence francouzského šampaňského Le Clos D'Armor či francouzského vína, které si budete moci i zakoupit, obdivovat, zkoušet a nakupovat kreace dámské a pánské módy včetně doplňků od těchto návrhářů francouzského projektu By Méliana: Les Jolies Choses, Sylvia Rielle, AnplusKa, Melle Chacha, Vanina Escoubet, Tykana, Marketa Kopecka, Histoire de Chapeaux, Sainte Paris, Hèdus, le Clos d’Armor a samozřejmě modely Kateřiny Geislerové. Vše za osobní přítomnosti a konzultace autorky projektu madam Méliany.

 

Zdroj obrázků: pozvánka By Méliana

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram