Účesy pod čepice, které vás budou bavit

Účesy pod čepice, které vás budou bavit

S obdobím zimy je třeba kromě šály a rukavic přidat také čepice. Ale co si budeme povídat, elektrizují vlasy a většinu pracně tvořených účesů poničí. Co s tím?

Prostě se tomu budeme muset přizpůsobit. Vysoké culíky a drdoly na pár týdnů vynechte a nahraďte je jemnějšími variantami. Účesem číslo jedna, který rozhodně doporučujeme, je ležérní cop na stranu. Při nandavání čepice mu neublížíte a budete stále učesaná.

Jeho o mnoho snazší obdobou je culík, zavázaný stejně jako copan po straně hlavy. Můžete si ho vylepšit o mašli nebo poutavou gumičku. Pokud by to na vás byla příliš velká nuda, zkuste zkombinovat copan s culíkem dohromady a zapleťte si z poloviny délky vlasů zajímavý cop a zbytek nechte volně. Co je na tomto účesu nejlepší, je jeho nespočet alegorií. 

Stejně tak můžete pojmout i drdol, který v podobě lehce rozcuchaného účesu bude pod pletenou čepicí vypadat v zimě prostě bezchybně. Pamatujte ale, že lépe pod čepicí vždy bude vypadat varianta s povolenými pramínky okolo tváří než drdol precizně uhlazený. 

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram