Účesy z Grammy 2012: bez větší námahy si je vykouzlíte i samy!

Účesy z Grammy 2012: bez větší námahy si je vykouzlíte i samy!

Udělování cen Grammy 2012 ovládly účesy v podobě vyčesaných drdolů

Vyčešte si drdol! Slavné krásky Hollywoodu volily letos jednodušší účesy, které si při troše zručnosti dokáže vykouzlit sama každá z nás. Kate Perry, Aliciia Keys, Taylor Swift i Paris Hilton zůstaly u klasiky, podle které k večerní róbě jednoznačně patří vyčesaný drdol.

Nemůže se tak stát, že by vlasy zakryly krásu šatů nebo náhrdelník, i když letos panuje trend, kdy si máte náhrdelnáíky k večerným šatům odpustit. Zdobit vás mají jen šaty a jejich dokonalý výstřih, což ale nemusí nutně znamenat, že vám má sahat až do pasu. K vyčesaným drdolům si ale rozhodně nasaďte náušnice. Ale pozor, neměly by být velké. Maximální velikost je ta, kterou vidíte na Kate Perry, ale ještě lepší zvolit menší, s diamantovým leskem nebo jiným kovem či kamenem sladěným s dalšími doplňky a šaty.

Vsaďte na ponytails, čili koňský chvost!
Další skupina krásek vsadila na koňský chvost. Cop však rozhodně není jenom sepnutím vlasů. Vyžaduje hezké ozdoby: gumičky, sponky a další dekorace do vlasů. Také musíte zapřemýšlet, co s ofinou. Pokud máte vlasy stejně dlouhé bez ofiny, všechny je úhledně sepněte. Romantické retro povolené prameny si po vzoru celebrit z Grammy odpusťte. Jestliže máte ofinu, rozhodněte se, zdali ji uhladíte dohladka nebo ji necháte rozverně zvlněnou a učesanou na stranu. Ponnytails může být letos i částečně splétaný na zadní části hlavy. Tak jak si jej učesala Carrie Underwood.

K copu si vezměte vždy velké a výrazné náušnice. Mohou být visící, ale také v podobě velkých kruhů, které mohou mít i další geometrické podoby, například čtvercové, jak si je vybrala Snooki. Velké vlny nehte lechtat vaše ramena! Středně dlouhé a dlouhé vlasy můžete nechat volně padat na ramena. Vlasům dopřejte vlny. Mohou být více i méně výrazné. Pěšinku si učešte jako obvykle, podle svého zvyku na stranu nebo na střed. Vlny by se na měly točit směrem ven na stranu od hlavy a dodávat tak účesu objem. Nezapomeňte, že vlny musí hezky vypadat nejen zepředu, ale i zezadu. K volně rozpuštěným vlasům s vlnami náušnice téměř nepotřebujete. Dokonce doporučuji se vyvarovat takovým, do kterých se vám může zachytit prst, když si budete frivolně odhazovat kštici. Avšak pokud zvolíte vlny vyčesané tak, že vám z nich vykoukne ouško nebo ouška, jako Adele, tak rozhodně zvolte klipsové masivní náušnice s diamantovým leskem či výraznými drahokamy nebo jejich napodobeninami. Dělají doslova zázrak!

Barva vlasů může být i trochu odfláknutá
Alespoň takový trend odprezentovaly hvězdy na předávání cen Grammy. Rihanně zpod odbarvených vlasů na blond již výrazně vykukoval její tmavý základ, Kate Perry měla modrý přeliv nerovnoměrně nabarvený po celé délce vlasů a Snooki předvedla typickou postmemopauzní červenou. Avšak překvapivě, nemyslím to jako výčitku. Celkový vzhled byl u všech zpěvaček a hvězd ve výsledku dobrý a efektu „nechtěného“ nelze vlastně nic vytknout.

 

Zdroj obrázků: Google.com, Grammy, BecomeGorgeous.com, Bellasugar.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram