Umělecká díla vtiskla značka Chanel do své aktuální zimní kampaně

Umělecká díla vtiskla značka Chanel do své aktuální zimní kampaně

Kolekce pro podzimní a zimní módu Coco Neige značky Chanel odráží řadu stylů. Zima v tomto podání bude luxusní, hřejivá a zároveň barevná. Užijte si animovaná kouzla slavného módního domu.

Kreativní ředitelka značky Virginie Viard představuje v nové kampani řadu stylů après-ski, které se vyznačují luxusními úplety, prošívanými vzory a typickým motivem značky s dvojitým C.

Modelka na snímcích zaujímá pózu před zasněženým pohořím a svůj outfit doplňuje slunečnými brýlemi, zimní čelenkou i lyžařskou kuklou. Tváří kampaně není nikdo jiný než popová hvězda Jennie z BLACKPINK, která se už v minulém roce stala tváří kolekce Coco Neige.

V kolekci najdete prošívanou bundu v odstínu světle růžové sladěnou s kalhotami ve stejném stylu a svetrem s potiskem. Vybrat si můžete i kalhoty ve stylu cargo v kombinaci se zkráceným svetrem v lehkých pastelových tónech.

Kromě statických fotografií vznikl ke kolekci i krátký film, který je v pohybu. Animace ve videu vytvořila francouzská produkční společnost Remembers a nechybí v něm ani optimistická hudba.

Fotky z kampaně omrkněte tady