Ungaro Feminin & Ungaro Masculin

Ungaro Feminin & Ungaro Masculin

Novinka ze světa vůní módního domu Ungaro nyní nekompromisně omámí veškeré smysly žen i mužů svůdnou a nadčasovou esencí.

Módní značka Ungaro právě uvádí svou dvojici vůní pro ženy a muže Ungaro Feminin a Ungaro Masculin, které jsou atraktivní a nadčasovou esencí inspirovanou módní vizí značky.

Ungaro Feminin je určena pro silné a sebevědomé ženy Ungaro. Každou svou kapkou dokáže probouzet instinktivní pocity a navozovat smyslné vibrace.
Květinově-orientální vůně se otevírá svěžími tóny mixu mražených červených plodů v kombinaci s kapkou grapefruitové šťávy a jemnou stopou pivoňky. V příjemném kontrastu k nim je svůdně květinové srdce složené z fialek, jasmínu a pomerančových květů. Základu pak vévodí kombinace ušlechtilých dřev, pižma a ambry, dodávající vůni na příjemně smyslném vyznění.

Ungaro Masculin představuje charismatickou kompozici plnou neodolatelných a smyslných tónů. Šíří kolem sebe pocit svobody a moudrosti – hlavních rysů muže Ungaro. Dřevitě-svěží vůně je plná šťavnatého citrusového akordu grapefruitu a pomeranče, doplněných křehkým plátkem zeleného jablka. Srdce nás zve na projížďku středomořským pobřežím s rozkvetlými keříky levandule a tymiánu, končící až na pláži osvěžované vánkem prosyceným příjemnou mořskou nótou. Magnetizující základ propojuje tóny pačuli, vetiveru a fazolek tonka pro smyslně mužné vyznění celé kompozice.

Linie

Ungaro Feminin            Ungaro Masculin

EdT    30 ml  619 Kč         EdT    30 ml  619 Kč

EdT    50 ml  789 Kč         EdT    50 ml  789 Kč

EdT  100 ml  919 Kč         EdT  100 ml  919 Kč

 

Zdroj: Fann.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram