Unikátní české imunity drinky Fua Fua zatočí s jarní únavou

Unikátní české imunity drinky Fua Fua zatočí s jarní únavou

Jaro je tady a s ním přichází období, kdy se naše tělo snaží přizpůsobit novým podmínkám. Se změnou teplot a prostředí se mnozí z nás potýkají s jarní únavou a oslabenou imunitou. Náš organismus se potřebuje adaptovat na kratší noci a častější fyzickou aktivitu, což přispívá k únavě, vyčerpání i ke zhoršené koncentraci během dne. Naštěstí existuje spojenec v boji proti těmto nepříznivým situacím – imunity drinky Fua Fua.

 

Jedinečná receptura drinků Fua Fua využívá osvědčené účinky ovoce a superpotravin, jako jsou borůvky, matcha, banány, citrusy, modrá spirulina, acerola nebo zázvor a kurkuma, které jsou známé svým pozitivním vlivem na imunitní systém a vitalitu těla. Tyto nápoje pomáhají bojovat proti jarní únavě, ale také posilují zdraví, aby bylo tělo připraveno čelit různým infekcím a nemocem.

Děti i dospělí milují Fua Fua díky skvělé chuti, přírodnímu složení a snadné přípravě. Zdravý nápoj si každý rychle připraví doma, v kanceláři i kdekoliv na cestách jako zdravou svačinku nebo součást každodenního rituálu. 

"Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Fua Fua těm, které trápí nedostatek energie. Mně osobně nejvíce nabíjí příchuť matcha & pomeranč. Kofein obsažený v zeleném čaji má pozvolný nástup a na rozdíl od kávy je k tělu šetrnější a déle vydrží," říká Monika Šmejkalová, spoluzakladatelka Fua Fua.

Imunity drinky jsou navrženy s cílem poskytnout více než jen tradiční smoothies. Jsou to funkční nápoje s vysokým obsahem vitaminu C (70 až 150 % doporučené denní dávky) a vlákniny, díky které podporují kromě imunity i zdravé trávení. Maximum přirozené chuti, barvy a živin si Fua Fua zachovávají díky mrazem sušenému ovoci. 

“Fua Fua pomáhají v boji proti jarní únavě, zejména díky přírodnímu složení a vysokému obsahu antioxidantů jako vitamin C, E, beta karoten, polyfenoly nebo proanthokyanidiny. Vysoký obsah vlákniny pomáhá také udržovat stabilní hladinu energie, protože vláknina reguluje hladinu cukru v krvi,” říká druhá spoluzakladatelka Fua Fua Jitka Fürst.

Fua Fua jsou 100 % přírodní doplňky stravy (nápoje) bez přidaných látek, konzervantů a přidaného cukru (obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry), s vysokým obsahem vlákniny a vysokým obsahem vitaminu C z ovoce. V jednom sáčku Fua Fua se ukrývá jedna dávka ovoce, ekvivalent 100 g čerstvých plodů v různých kombinacích. Při konzumaci 2 sáčků denně tak získá člověk 100 % denní dávky ovoce podle doporučení Světové zdravotnické organizace. Fua Fua nabízí sedmi různých příchutí, což představuje více než 30 druhů ovoce, superpotravin a výtažků z ovoce. 

Doporučujeme vyzkoušet

Fua Fua Modrá Spirulina & Ananas

Lahodný modrý elixír plný superpotravin s přirozeně vysokým obsahem vitaminu C kombinuje sladkovodní řasu modrou spirulinu, mrazem sušené ananasy, švestky, jablka a banány, šťávu z aceroly a další superpotraviny. Spirulina i ananas jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které podporují imunitní systém a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.  

Fua Fua Modrá Spirulina & Ananas za 559 Kč

Fua Fua Matcha & Pomeranč

Osvěžující nápoj ze zeleného čaje matcha a citrusů, který zaručeně dodá energii. Obsahuje mrazem sušené pomeranče, mandarinky, mango a ananas, extrakty z aceroly a šípku. Matcha je bohatá na katechiny, které podporují energii a vytrvalost, a kofein, který přispívá k nárůstu energie a zlepšuje bdělost. Na rozdíl od kávy matcha obsahuje aminokyselinu L-theanin, která může pomoci vyvážit účinky kofeinu tím, že snižuje stres a zvyšuje pozornost a koncentraci, aniž by způsobovala nervozitu nebo nepříjemné vedlejší účinky. 

Fua Fua Matcha & Pomeranč za 549 Kč
Fua Fua zvýhodněné Ochutnávkové balení za 469 Kč 

Příběh Fua Fua

Ve Fua Fua se potkali lidé s nadšením pro zdravý životní styl, kteří chtěli víc než jen ovocné smoothie Monika a Zdeněk Šmejkalovi a Jitka Fürst, která se dlouhodobě úspěšně věnuje řízení projektů, budování značek a rozvoji nových produktů. Monika se mnoho let zajímá o celostní přístup ke zdraví a Zdeněk je majitelem investiční skupiny M.L. Moran. Výrazným impulsem pro vznik Fua Fua byl i osobní příběh, kdy manželé Šmejkalovi řešili dlouhodobě negativní vztah dcery Elenky s ovocem. Nápoje z mrazem sušeného ovoce nejen problém vyřešily, ale byly i začátkem vzniku imunity drinků Fua Fua.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram