V dnešní době je opravdu důležité sledovat, co kosmetické produkty obsahují, zdůrazňuje rodinná firma Snopek biokosmetika

V dnešní době je opravdu důležité sledovat, co kosmetické produkty obsahují, zdůrazňuje rodinná firma Snopek biokosmetika

Malá rodinná firma vznikla v podhůří Jeseníků v roce 2016 a zaměřuje se na přírodní kosmetiku prémiové kvality. V dnešním rozhovoru nám odpoví na naše otázky a přiblíží svou podnikatelskou vizi i důležitost kvalitní kosmetické péče.

zdroj: se svolením značky Snopek

Andrea Snopková, zakladatelka rodinné značky Snopek Biokosmetika, podniká společně se svou sestrou a otcem, který rodinné značce propůjčil své příjmení. Co vše se dozvíte? Přiblíží vám, jak se zrodila myšlenka pro vznik podnikání v kosmetické branži, prozradí některé tipy, jak správně pečovat o pleť a popíše svůj běžný pracovní den.

Jak vznikla prvotní myšlenka pro založení rodinné firmy a kdo se na tom podílel?

Prvotní myšlenka na založení naší firmy vznikla proto, že mi nevyhovovala žádná konvenční kosmetika, a tak jsem se rozhodla vyrábět svou vlastní. Postupem času ji začali užívat i moji přátelé a rodina, ale k založení firmy mě doopravdy přivedlo až narození mého synovce, protože jsem pro něj chtěla vyrobit jen to nejlepší a nejkvalitnější. Na firmě se spolu se mnou podílí moje sestra Alex a náš tatínek, který propůjčil naší firmě rodinné příjmení.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram