V Luxury Bags si luxus můžete půjčit i koupit: luxusní kabelky a módní doplňky zde pořídíte za zlomek jejich původní ceny!

Louisvuittonka či značková kabelka je snem většiny z nás

Vstupte do světa luxusu: nikdo nemusí vědět, že je jen půjčený! Luxury Bags vznikla původně jako půjčovna luxusních kabelek. Bylo skvělé, mít možnost půjčit si na pár dnů za příjemný a ne příliš vysoký obnos kabelky nejluxusnějších značek. Jeden týden jste se mohla ve společnosti objevit s krásnou kabelkou Louis Vuitton, druhý týden třeba podráždit kamarádkou hezkým kouskem od Dior a to bez toho, že byste utratila svůj roční rozpočet na oblečení.

Zákaznice však chtěly kabelky v Luxury Bags také koupit, nebo naopak prodat své starší kousky, které měly doma a už je nevyužívaly, a tak se z Luxury Bags stal prvním český bazar se zaručeně originálními značkovými kabelkami a módními doplňky. Originální kabelku si tak už můžete také koupit a to se skutečně výraznou slevou od 20 a často až do 70 %.

Splňte si svůj sen: už zítra může mít svoji vlastní Louisvuittonku! Na Luxury Bags je úžasných hned několik věcí. Seženete tady značkové kabelky z limitovaných edicí, které třeba již nikde jinde nejdou sehnat. Butik dbá na kvalitu a také na ověřování pravosti sortimentu. Nekupujete opotřebené zboží v second-handu, ale kabelky od ověřených zákaznic! Takže se nemusíte bát, že byste koupila fake nebo kabelku, která se vám rozpadne. Výhodou butiku Luxury Bags je také to, že si mimopražské zákaznice mohou kabelku koupit v e-shopu a pak si ji nechat zaslat domů. Kdo ale je z Prahy, nebo má do Prahy cestu, může se v butiku, který sousedí s Pařížskou ulicí, přímo zastavit a kabelku si vyzkoušet či si ji prohlédnou zblízka. Vždyť u značek jako je Louis Vuitton, Chanel, Versace nebo Dior si nekupujeme jenom kabelku, ale novou přítelkyni a vysněný životní styl. Prodej starou, kup si novou! Máte doma svého luxusního mazlíka? Přiznejte si ale, že už po půl roce stejnou luxusní kabelkou své okolí neokouzlíte. To je přesně ten čas, kdy můžete zajít do Luxury Bags a svoji starou kabelku prodat a třeba si rovnou pořídit novou.

Výhodou Luxury Bags je to, že se bude vaše kabelka prodávat v komisním prodeji. Sama si tedy zvolíte cenu, za kterou se chcete své kabelky zřeknout. V butiku vám rádi poradí, za kolik budou podle nich zákaznice vaši kabelku ochotné koupit, avšak volba ceny zůstává jen na vás. Kabelku můžete ale prodat také hned ? Luxury Bags ji od vás odkoupí za hotové. Pokud jste svoji kabelku u Luxury Bags přímo koupila, kabelku v dobrém stavu od vás butik rovnou odkoupí a vrátí vám část původní ceny, za kterou jste kabelku v Luxury Bags pořídila. Právě tato takzvaná „ zpětná komise“ je pro zákaznice nejvýhodnější. Za prodej u Luxury Bags zakoupených kabelek si butik účtuje pouze 10% provizi, přičemž u jinde zakoupených kabelek je to 25 %. Podívejte se na celou nabídku značkových módních doplňků přímo na Luxury Bags.

Stačí zavítat ulici vedle nejluxusnější pražské ulice, Pařížské, do Maislovky, a svůj luxus muže mít hned i vy a ještě přitom výrazně ušetřit. Je příjemné mít konečně možnost vstoupit na půdu módních ikon, které se bez originálních kabelek a doplňků neumí obejít. Luxury Bags půjčovna a LButik Maiselova 5, 110 00 Praha 1 Otevřeno: po-pá 11:00-19:00, so 12:00-19:00 E-shop: www.luxurybags.cz.

 

Zdroj obrázků: Luxurybags.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram