V Praze byl otevřen nový obchod návrhářky Jitky Klett

V Praze byl otevřen nový obchod návrhářky Jitky Klett

Úspěšná česká návrhářka Jitka Klett pořádala tento týden GALA večer ve svém nově otevřeném obchodu v Praze ve Slovanském domě Na Příkopě 22. A my byli u toho!

Dynamický rozvoj české módy

Značka, která letos opravdu frčí - i tak bychom mohli popsat všechny kolekce a události, které letos stejnojmenná značka návrhářky Jitky Klett představuje veřejnosti. Po velmi úspěšném openingu nového obchodu v Praze the Style Outlets otevřela tento týden další obchod své stejnojmenné značky.

 

Unikátní výstava

Návštěvníci mohli zároveň zhlédnout unikátní výstavu fotografií, jejichž autorem není nikdo jiný než významný český fotograf hvězd Ondřej Pýcha. Jedná se o jedinečný projekt s názvem WOMEN'S SUCCESS & JITKA KLETT. Fotografie mají jedno společné - všechny zobrazují úspěšné ženy, které jsou úspěšné jak v osobním, tak i kariérním životě a všechny jsou nějak spojeny se značkou Jitka Klett Prague. Výstavou chtěla značka poukázat i na to, že se právě takovým zákaznicím snaží vyjít vstříc a svým designem vnáší harmonii do obou často nevyrovnaných světů kariéry a osobního života.

Značka s dlouholetou tradicí

Značka Jitka Klett Prague působí na trhu už 24 let a své jméno již rozšířila do celého světa. O stabilní základně českých zákazníků však vypovídá otevření nového obchodu v Praze - čeští zákazníci si značku velmi oblíbili a neméně zájmu se těší i nová zimní kolekce 2018 s názvem GRACE.

jitkaklett.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram