Valentýnské tipy na dárky

Valentýnské tipy na dárky

Než se nadějeme, Valentýn zaklepe na dveře. Pokud svátek slavíte, nejvyšší čas přemýšlet o dárcích. Pokud ne, ideální příležitost udělat radost sami sobě jen tak, uprostřed února.

Pánská kosmetika pro péči o tvář

Muži o sebe pečují čím dál tím víc. Žádné zženšťování, pouze se navrací k péči, kterou muži vykonávali už dávno v historii. Pokud si váš partner potrpí na perfektně upravené tváři, co by mohlo být lepším valentýnským dárkem pro muže než sada produktů, které mu k dokonalosti dopomohou? Ať už sáhnete po štětce na holení z přírodních chlupů nebo po některém z výrobků na úpravu vousů či balzámů a krému po holení, měla byste se trefit. A co víc? Značky, které se v posledních letech daly touto cestou, balí své pánské produkty do stylových obalů, které také dobře vypadají!

Ikonická rtěnka Yves Saint Laurent

Stejně jako každá luxusní světová značka, i Yves Saint Laurent má několik produktů na rty, které se skrývají v ikonických tvarech svého balení. Pokud už žena pár parfémů k Valentýnu dostala, a rty si pravidělně líčí, nabízí se jako ideální dárek právě kvalitní a značková rtěnka. Ve velmi podobném obalu se skrývají od Yves Saint Laurent jak rtěnky, tak i lesky i dlouhotrvající stíny. 

Červená sukně

Koupit ženě sukni je netradiční. O to větší radost jí uděláte, když se trefíte. Sukně jsou moderní a ženy se k jejich nošení zase vrací. Rozhodněte se mezi červenými sukněmi v retro střihu dolly stylu nebo třeba delší plisovanou sukní až do poloviny lýtek. Právě to čtete a říkáte si, že váš přítel na něco takového vůbec nepřijde, nebo si netroufne? A co vám brání koupit si ji sama? K Valentýnu, protože se máte ráda, a nebo jen tak.   

Parfémové a toaletní vody Calvin Klein

Na vůni můžete vsadit kdykoli. Stačí se alespoň trochu trefit do vkusu svého partnera, nebo partnerky a valentýnskou challenge splníte. Parfémové a toaletní vody Calvin Klein zastupují střední třídu vůní, s jejichž pořízením se vejdete do několika set korun. Pro dámy jsme jako tip vybrali parfémovou vodu s orientálně-aromatickou vůní Obsessed. Pro muže se nám hned na první pohled zalíbil flakón toaletní vody Eternity, která v sobě mísí vychlazenou okurku, mokré zelené listí, levanduli a sečuánský pepř.  

Calvin Klein spodní prádlo

Co by tak váš partner řekl, kdyby dostal vůni, a k tomu ještě oblíbené boxerky Calvin Klein? Pravděpodobně byste se dočkala bujarého ocenění. A co na podobný dárek řekne partnerka? Možná se nebude moci ani zmoct na slova. Calvin Klein bude skvělou volbou i v oblečení. Ať už sáhnete po sadě kalhotek pro ženu nebo kompletu podprsenky a kalhotek, v obou případech by se vám valentýnský dárek měl povést. A při darování spodního prádla CK muži je předem vyhráno.

notino.cz ; different.cz ; poshme.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram