Vans Premium Classics debutuje s vylepšenou konstrukcí obuvi pro celodenní pohodlí

Vans Premium Classics debutuje s vylepšenou konstrukcí obuvi pro celodenní pohodlí

Skrz tvar, střih a formu vyvíjí značka Vans ikonické styly klasických a nejoblíbenějších siluet tenisek a vytváří perfektní střih s novými vylepšenými vložkami Sola foam.

Kolekce Premium Classics navrací ztracené detaily z éry designu 90. let s modely Premium Sk8-Mid 83 a Premium Old Skool 36. Pro dosažení pružnosti obuvi skateboardisté používali nůžky na papír, aby sestřihli vysoké topy víc ke kotníkům. 

Nová stélka z polyuretanové pěny s vysokým odskokem Sola Foam, založená na letech výzkumu a vývoje, nabízí vynikající pohodlí a dlouhou životnost s 30% podílem na biologické bázi z rostlin. Vylepšená konstrukce, prémiové materiály a také upravený tvar a konstrukce pro nenápadný upgrade. 

Kultovní Sk8-Mid byl představen jako přímá reakce na neustále se vyvíjející potřeby skateboardistů. Premium Sk8-Mid 83 přináší zpět retro prošívání špiček, jednořadý límec a tenčí boční pruh spolu s vyšší lesklou bočnicí. 

Style 36, druhá skate bota, kterou kdy Vans vytvořily, debutovala v roce 1977. Byla to první bota Vans s ikonickým Sidestripe a upevnila své místo v historii obuvi. Premium Old Skool 36 představuje archivní designové detaily včetně vyšší lesklé bočnice a lepicí pásky s originální výztuhou Osnaburg z 90. let. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram