Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete?   

Zdroj: ALove

Stává se vám, že nakupujete i tzv. s přesahem? Máme pro vás tip na šperk, jehož nákupem získáte  - a nejen vy -  nevídané benefity. Není mnoho šperků, kterými můžete ozdobit hned tři partie těla. Znáte nějaký takový? Nebo ho dokonce máte doma? Paráda. Nicméně, my máme pro vás jeden ve tvaru srdce ve třech variantách zlata - bílé, žluté a růžové, na černém řemínku -  který můžete použít jako náramek na ruku, choker nebo si jím ozdobit kotník. To ale ještě není vše - tento má ještě další a rozhodně nezanedbatelný přínos. Uděláte totiž dobrý skutek. Kromě skvělého pocitu, jak jste úžasní, pomůžete i konkrétní mladé dámě, kterou život zkoušel o něco více než ostatní. 


Zdroj: ALove

Příběh jednadvacetileté Terezy Vargové vás může inspirovat statečností a láskou k životu.
Před deseti lety Tereza Vargová po vážném onkologickém onemocnění ochrnula na pravou polovinu těla a musela se znovu učit mluvit, číst a psát. V její léčbě jsou v současné době zásadní dvoutýdenní pobyty ve speciálním neurorehabilitačním centru Axis Medical Center v Piešťanech na Slovensku, které by měla absolvovat pravidelně 4x ročně. Jde o účinný, ale zároveň i nákladný druh rehabilitace v řádech tisíců Euro, který pojišťovna nehradí. 


Zdroj: ALove.cz

Přes svůj handicap Terka sportuje, věnuje se cyklistice a v atletickém klubu handicapovaných sportovců Atletika Bez Bariér i hodu diskem. V obou disciplínách se může pochlubit několika tituly mistra republiky včetně českého rekordu.

Česká klenotnická firma ALOve navázala letos na úspěšnou loňskou spolupráci se známou českou spisovatelkou Bárou Nesvadbovou. Zakoupením unikátního multifunkčního šperku ALOve Naděje by Bára Nesvadbová, pomůžete statečné Terezce Vargové na její cestě ke zdraví. Cena náramku je 4450 Kč, na pomoc Terezce poputuje 50 % z ceny náramku.


Zdroj: ALove.cz

„Terezka je pro mě důkazem, že naděje opravdu nikdy neumírá, a že láska je silnější než jakýkoli ošklivý ortel. Ať už je to láska maminky nebo láska Terky k životu,“ říká Bára Nesvadbová,

Zdroj: ALove.cz

Určitě jste někdy slyšeli: Dej a bude ti dáno. V tomto případě uděláte nákupem šperku dobrou a prospěšnou věc a pomůžete zlepšit kvalitu života jedné statečné mladé dámě. A (nejen ) vaše karma vám poděkuje.

.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram